E-poe loomine

e-poe loomine

E-poe loomine on suurt lisaväärtust andev investeering

Meie kogemuse põhjal on parim platvorm ambitsioonika e-poe valmistamiseks Magento. Ühena esimestest oleme ehitamas e-poode ka Magento 2 platvormile ning loonud Magento 2 Eesti makse- ja tarnemoodulid Maksekeskusele ja EveryPayle.

Aedese meeskonnas töötavad alates 2015. aastast sertifitseeritud Magento spetsialistid:

4x Magento Professional Developer
3x Magento Sertified Solution Specialist
3x Front-End Developer Certification
5x Certified Developer

Meie meeskond omab pikaaegset kogemust e-poodide loomisel ning Eesti E-Kaubanduse Liidu liikmena oleme kursis turul toimuvate trendidega.

Tule tasuta konsultatsioonile ja vaatame koos, kuidas saame Sinu e-ärile hoogu juurde anda!

E-poe terviklahenduse loomine koos hooldusega, sealhulgas:

a) Koos disaineriga täiesti uue e-poe tegemine või valmislahenduse kohandamine. Tiimis töötab professionaalne disainer, kes annab nõu ja teostab Sinu ideed parimal võimalikul viisil.

b) Ühildamist erinevate raamatupidamistarkvaradega. Omame kogemust järgmiste majandustarkvarade integreerimisel:

c) Ei jää hätta ka kõige keerulisemate lahendustega – ettevõttel on kogemus lao-, tootmis- ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel kokku juba 10 aastat

d) E-poe turundustoe pakkumine – kaupluse ülesehitamisel ja hooldamisel aitame mõelda kaasa ka turunduse ärilise poole osas

Miks Magento?

Enimhinnatud e-kaubanduse platvorm

Magentot kasutab 25% maailma olulisematest veebipoodidest. Vabavaralise tarkvarana on Magento avatud lähtekoodiga ning suur kasutajaskond on loonud palju tasuta ja tasulisi lisasid e-poe edasiarendamiseks.

Palju võimalusi e-äri laiendamiseks

Sama lahenduse alt on võimalik jooksutada mitut erinevat e-poodi ning lisada peegeldusi või mitmekeelseid veebikeskkondi. Andmete haldamise lihtsustamiseks on võimalik liidestamine erinevate raamatupidamis- ja majandustarkvaradega.

Turundussõbralikkus ja optimeerimine

Magento platvormil on kõige enam võimalusi heaks SEO optimeerimiseks võrreldes teiste platvormidega. Juba sisseehitatud turundustööriistad aitavad tõhustada müüki ja optimeerida e-poe sisu otsimootori sõbralikuks. E-kirja teavitused, registreerimised, turunduskampaaniad, hinnareeglid – kõik on võimalik, et ergutada müüki ja suurendada kliendilojaalsust.

Mitmekesised seadistamisvõimalused

Platvorm pakub väga palju võimalusi e-poe seadistamiseks vastavalt kliendi erisoovidele, nagu näiteks disaini kohandamine, konfigureeritavad tooted jpm.


Aedese blogis räägime lähemalt Magento e-poe võimalustest ja e-poe turunduse tööriistadest.

Kui oled huvitatud olemasoleva e-poe värskendamisest või täiesti uue e-poe valmistamisest, tule külla ja räägime vajadustest!

Võta ühendust


Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.