Mobiilirakendused

e-poe loomine

Tänu mobiilsusele, mugavusele ning võimalusterohkusele, on nutitelefonidel inimeste igapäevaelus aina olulisem roll. Seda tõestab värske statistika, mille kohaselt omas 2017. aastal nutitelefone 69% Eesti elanikkonnast. Telefoni kasutatakse üha enam ka e-poodidest ostude sooritamiseks, vajaliku informatsiooni leidmiseks, teenuste broneerimiseks jm.

Mobiilirakenduse loomisega on võimalik saavutada erinevaid eesmärke – nii olemasolevate protsesside optimeerimist kui uute võimaluste loomist.

Aedese tehtud mobiilirakenduste kohta loe lähemalt meie portfooliost!

Mida pakume?

 

Mobiilirakenduste loomiseks kasutame Apache Cordova raamistikku. Kasutajaliidese loomiseks kasutame Javascripti, HTML’i ja CSS’i. Peale rakenduse valmimist on võimalus see üles laadida Google Play’sse ning Apple App Store’i.

Miks Cordova?

Paindlikkus

Tänu Cordova pistikprogrammidele (pluginatele) on võimalik luua integreeritud lahendusi, mis kasutavad telefonis olemasolevaid andureid ja riistvara (näiteks kaamera), mida tavaline veebileht ei võimalda.

Suuremad võimalused

Cordova lubab kasutajal teha samu tegevusi, mida veebilehtki, kuid suurendab võimaluste ampluaad. Cordova on avatud lähtekoodiga tarkvara.

Väiksem ajakulu

Cordova eeliseks on see, et erinevatele operatsioonisüsteemidele (Android ja iOS) ei ole vaja kirjutada eraldi lähtekoode – väiksem ajakulu ning vähem koodiridasid.

Suur kasutajatugi

Cordova arendajate kogukond kasvab pidevalt, mis tähendab, et probleemide tekkimisel on abi alati kättesaadav. Suur kogukond ja ulatuslik dokumentatsioon muudavad raamistiku hõlpsasti arendatavaks.

 


Aedese blogis räägime lähemalt, millised on mobiilirakenduse eelised.

Kui Sind huvitab enda firmale lisaväärtuse loomine mobiilirakenduse näol, siis tule külla ning räägime lähemalt!

Võta ühendust


Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.