• et
    • en
    • fi

XS mänguasjad

Anvol OÜ alla kuulub XS mänguasjad kaupluste kett, mille kauplused asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Gruusias ja Kaliningradis. Lisaks füüsilistele kauplustele on terves Baltikumis olemas ka e-poed.

XS Mänguasjad Lumav

Ajalugu

Aastal 2013 avati toys.ee e-pood Magento 1 platvormil ning alates 2017 aasta märtsist, ühinesid XS mänguasjad ja toys.ee.

Peale uuenenud e-poe avamist Eestis, avati järgmisena ka Läti ja Leedu e-poed, kus samamoodi ühinesid Toys ja XS mänguasjad kaubamärgid.

Sortiment

Laialdasest e-poe valikust leiavad kõik vanusegrupid endale midagi meelepärast. Sortimenti kuuluvad kõige populaarsemad brändid nagu Lego, Disney, Hasbro, Trefl, Mattel jpt. Valikus leidub tooteid pere kõige pisematele kui ka täiskasvanutele. Maha ei tohiks magada erinevaid kampaaniaid, tasuta transporti ja püsikliendi soodustusi.

Magento 1

XS Mänguasjad ja toys.ee ühinemisel 2017 aastal sai e-pood uue kasutajaliidese. Kasutajaliidese disaini loomisel oli oluline luua skaleeruv disain, mis võimaldaks igas seadmes võimalikult mugavalt ostu sooritada ja tooteid leida. Lego kategooria sai erikujundus lahenduse, mis on kooskõlas Lego brändi CVI ja nõuetega.

XS Mänguasjade e-poodides on kasutusel mitmed Lumavi poolt loodud moodulid, näiteks Eesti ja Läti pangalinkide ja transpordi moodulid ning GDPR moodul turvalisuse tõstmiseks.

Lisaks on e-poodi paigaldatud blogi moodul, kus on võimalik saada ülevaadet põnevate pakkumiste ja konkursside kohta. Kampaaniate ja pakkumiste jaoks on loodud erinevad toote märgistused ning tänu andmevahetuse süsteemile kuvatakse toodete saadavust kaupluses. Unikaalne hinnavõrdlus kuvab püsikliendi hinnavõitu.

Lumavi klient aastast 2013 – täname!

Liidestus

Varasem andmevahetus HansaWorld süstemiga

Andmevahetus Directo süsteemiga

Andmevahetus BUUM süsteemiga

Baltikum

www.xsmanguasjad.ee
www.xsrotallietas.lv
www.xszaislai.lt

Decora Lumav
Decora
Decora on ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ning hulgimüügi ettevõte aastast 1993
Weekendshoes Lumav
Weekendshoes
Weekendshoes on tuntud brändide jalatsite e-kaubanduse ja jaemüügiga tegelev kaupluste kett
Aatrium Lumav
Aatrium Sisustuskaubamaja
Aatrium Sisustuskaubamaja on üks suurim ja vanim sisustuskaubamaja Eestis
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.