• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Büroomaailm

Büroomaailm on Eesti suurim bürootarvete, –tehnika ja –mööbli müügiettevõte kelle uus e-pood on mõeldud nii B2B ja B2C klientidele.

Büroomaailm Lumav

Ajalugu

Büroomaailm on turul olnud aastast 1992 pakkudes tooteid nii era- kui ka äriklientidele, lisaks suurele kaupluste ketile on loodud ka funktsionaalne e-pood mugavamaks ostlemiseks. E-pood sai uuenduskuuri aastal 2018.

Nende logistikakeskuse maht ja paindlikkus tagab suurklientide katkematu varustamise kõige vajalikuga.

B2B

Magento 2 platvormile on loodud mahukas B2B lahendus, mis võimaldab ärikliendil lihtsalt registreeruda, tuvastada ja valida rolle oma töötajatele.
Ostlemine on tehtud mugavaks läbi täiendavate filtrite, kus klient saab valida, mis tooteid mis laost soovib ja millise tarneajaga. Ostu sooritamine on muudetud kergeks ja kiireks läbi Lumavi uue checkouti.

E-poest lähemalt

E-poe loomise alguses sai selgeks, et tahame luua Eesti parimat bürootarvete e-poodi Magento 2 platvormile. Väga tähtsaks osaks sai erikujunduslahendus, mis peab olema mugav nii tavakliendile kui ka ärikliendile, kes koostab väga suuri ostukorve.

Poe loomise peamine eesmärk oli luua pealtnäha kerge, kuid sisult keerukas B2B olemasolev süsteem Magento 2 platvormile üle.

Kasutusel on Lumavi ID login, Checkout koos makse- ja tarnemoodulitega, nende kõrval on Lumavi teised funktsionaalsed moodulid.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Lahendused kõigile

B2B süsteem

B2C süsteem

Parim bürootarvete e-pood

8 kauplust Eestis

12 000 + toodet

Maailma juhtivamad brändid

Bestor Devices
Bestor
Bestor Grupp AS on ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub katusekatte-, fassaadikatte ja interjöörimaterjale
Gardenhouse24 Devices
Gardenhouse24
Eesti puidu väärtustamine ja hea kodumaise toodangu viimine välisturgudele on Garendhouse24 südameasjaks.
Anna-Karin Karlsson Devices
ANNA-KARIN KARLSSON
ANNA-KARIN KARLSSON on maailma üks juhtivamaid luksusprillide brände.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.