• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Partnerid

Aastate jooksul oleme kliendiprojektide raames teinud koostööd erinevate e-äridele teenust pakkuvate ettevõtetega. Allpool oleme välja toonud ettevõtted, kellega meil keskmisest tihedam koostöö, millest tulenevalt anname kaasa enda soovitused nende lahenduste kasutamiseks.

Adobe INC omab maailma ühte suuremat digitaalsete kogemuste pakkumise tööriistakasti. 2018. aatal liitis Adobe e-poodide loomise tarkvara Magento enda tooteperekonda. Lumav on esimene Eesti kapitalil Magento partneriks valitud ettevõte ja hetkel üle kantud Adobe Pronks taseme partneriks. Lumav omab kogemust nii vabavaralise Magento Open Source kui ka ambitsioonikama litsenseeritud Adobe Commerce e-poe püstipanekul.

Erply Gold Partner

Erply äritarkvara võimaldab ettevõtetel mugavalt hallata enda ladu, kassasid, müüki ja tooteinfot. Seda kasutab maailmas üles 100’000 ettevõtte ning suurkliendid nagu Decathlon, Disney, Elisabeth Arden, Sony. Lumav on liidestanud Erply lahendusi Magento e-poodidega aastast 2014 ja omab Erply kõrgeimat Gold taseme partnerlust.
Loe lähemalt Erply lahenduste kohta.

Klevu on masinõppel baseeruv otsingumootor, mis kohandab oma käitumist vastavalt klientide ostuharjumustele. Lumavil on Klevuga koostöö alates 2018. aastast ja meie hinnangul on tegemist ühe parima hinna-kvaliteedi suhtega turul oleva otsingulahendusega. Loe lähemalt Klevu kohta meie blogist.

Mage-One loodi peale Magento 1 ametliku toe lõpetamist eesmärgiga jätkata turvauuenduste pakkumist. Kui oled veel Magento 1 peal, siis soovitame Mage-One’a esimisel võimalusel liituda. Loe lähemalt Lumavi blogist.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.