Kontakt

Lumav Commerce OÜ
Reg. nr: 11727981
info@lumav.com  +372 644 0999
Müügi, turunduse ja suhetekorralduse spets!

Margus Ots

Äriarendusjuht
Margus vastutab Lumavi äri kasvatamise eest. Ta juhib kliendi- ja partnersuhteid ning mõtleb kaasa personalivaldkonnas. Tema kompetentsipagasis on müügi, turunduse, suhtekorralduse ning värbamisalased teadmised.
Silver Kallas

Silver Kallas

Tegevjuht
Silver on Lumavi asutaja. Tema ülesandeks on ettevõtte igapäevatöö juhtimine ning keerulisemates tehnilistes analüüsides osalemine. Enne ettevõtlust oli ta aastaid juhtinud ja ise arendanud majandus- ja tootmistarkvara.
Saavutab teie soovitud tulemused!

Siiri Tiivits-Puttonen

Digiäri strateeg
Siiri nõustab Lumavi kliente e-äris tulemuste saavutamiseks, vastutab ettevõtte turunduse eest ning juhib projekte. Varasemast elust on tal väärikas 20+aastane kogemustepagas e-kaubanduse valdkonnast, sh e-äride tulemuslikul juhtimisel (Bauhof, Euronics), arenduse projektijuhtimisel jm.

Tule meile külla

Asume Paldiski maantee 29, A-korpus 6. korrus, 10612 Tallinn

Anname teada, et Lumavi meeskond töötab turvaliselt kodukontoris. Pakume kõikidele oma klientidele tehnilist ja ärilist tuge ka tänasel keerulisel ajal, eriti kui füüsilised kauplused on suletud ning kogu müük liigub e-kanalitesse. Kui Sa aga pole veel klient ja vajad kiirelt e-äri lahendust või tuge, võta meiega ühendust siit.

Tervist soovides! Lumavi meeskond

Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.