• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Ettevõttest

Lumav on usaldusväärne, äriliselt kaasamõtlev tehniline arenduspartner, kelle eesmärk e-äri lahendusi luues on tagada kliendile ärikasv läbi tehnilise lahenduse kvaliteedi ja nõuandlikkuse.

Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitud partnerettevõttest.

Lumav Logo

Lumav

Pakume analüüsi, kasutajaliidese loomist, tehnilist analüüsi ja selle elluviimist. Lisaks järelhooldust ja analüüsipõhist kasvule suunatud arendust. Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partnerettevõte.

Ettevõttel on kogemus lao-, tootmis- ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel kokku juba kümme aastat. Saame hakkama ka kõige keerulisemate e-äri tehniliste väljakutsetega.

visioon

Visioon

Meie visioon on olla üks juhtivatest e-äri lahenduste pakkujatest Põhjamaades


e-äri missioon

Missioon

Kliendi e-äri kasvu ja efektiivsuse tagamine, olles oma klientidele usaldusväärne äriliselt kaasamõtlev tugeva tehnilise võimekusega arenduspartner.


väärtused

Väärtused

Lumav lähtub oma töös kolmest põhiväärtusest:

Tulemuslikkus – mõtleme koostöös kliendiga, kuidas eesmärke saavutada. Loome kasvule suunatud e-äri lahendusi.

Hoolivus – hoolime klientidest, partneritest ja töötajatest.

Õppimine – hoiame end kursis e-äri trendidega ning oleme avatud uute teadmiste omandamisele. Loome tulemuslikke protsesse, et vastata oma klientide ja töötajate ootustele.

meeskond

Meeskond

Iga ettevõtte tugevuseks on meeskond. Lumavi tiimis on ühildatud nii äriline, loov kui tehniline kompetents. Juhil on 15-aastane kogemus e-äri lahenduste loomisel ja tiimiliikmed on saanud luua lahendusi pea kõigis valdkondades. Meie arendajad on töötanud Magentoga alates 2013. aastast. Majas on olemas ka disainivõimekus.

Pingutame, et iga meeskonna liige oleks hea väljaõppega ning motiveeritud ja veendume, et neil on head tingimused töö tegemiseks. Kaugtöö ja paindlikkus on meie töökultuuris norm.


ajalugu

Ajalugu

Lumav Commerce OÜ (varem Aedes Web Solutions nime all) kutsuti ellu 2009 aastal Silver Kallase poolt, kes soovis oma 5-aastast majandustarkvara arendamise kogemust rakendada ettevõtluses. Esimesel neljal aastal arendati edasi majandustarkvara, loodi veebipõhiseid infosüsteeme, töötati erinevate platvormide ja tarkvarade liidestustega.

Murrang viie töötajaga väikefirmas saabus 2013. aastal, kui tehti esimene e-pood Magento platvormil ja leiti, et see sobib ambitsioonika e-poe lahenduseks kõige paremini. Lumav alustas fokusseerimist ainult e-poodide ehitamisele 2015. aastal ja algas kiire kasvu aeg, mis jätkub tänaseni. Järgmise nelja aastaga kasvas meeskond viielt kolmekümne inimeseni ning kiire kasvu eest on ettevõtet viimasel kolmel aastal järjest autasustatud Äripäeva Gasellina.

Magento platvormi omandamine võeti prioriteediks ning 2015. aastal sai edukalt tehtud esimesed sertifikaadid. Tollane Aedes oli ka üks esimesi arendajaid Eestis, kes hakkas arendama e-poode uuele Magento 2 platvormile.

2018. aastal tunnustas Magento Aedest oma ametliku partnerina. Strateegiaprotsessi tulemusena otsustati samal aastal alustada liikumist selles suunas, et olla ka midagi enamat, kui ainult häid tehnilisi lahendusi pakkuv partner. Selleks pakutakse ka strateegilist digiäri konsultatsiooni ettevõtte ärieesmärkide saavutamiseks. Võime end uhkusega nimetada e-äri täisteenust pakkuvaks agentuuriks.


logo

Lumavist

Nimevalik Lumav Commerce on tulnud omadussõnast „lummav“, mis tähendab heas mõttes salapärast, seletamatut ja imepärast. Seda sõna on kasutatud palju muinasjuttudes kirjeldamaks inimeste emotsioone, kes on kogenud ootamatult midagi erakordselt ilusat ja mis ühtlasi ka nende elu heas suunas muudab. Tihti on see seotud müstilise valgusega ning mängides veel sõnadega võib öelda, et „lumav“ tähendab „lummamist kiirgav“.


heategevus

Heategevus

Meie sooviks on, et Eestimaal oleksid terved, tugevad ja õnnelikud inimesed. Usume, et kõige mõjukamad saame olla toetades Eesti inimeste elusid võimalikult varajases staadiumis. Panustame erinevatesse organisatsioonidesse, kes seisavad hea Eestimaal sündinud laste heaolu eest. Muuhulgas osaleb Lumav iga-aastasel Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu Pardirallil. Lumavi töötajate lapsed saavad endale oma pardid ning meil on uhke parditiim, kes esindab Lumavit rallil. Tulge hoidke meile pöialt või liituge ja pakkuge konkurentsi – iga part peab jõudma vette!

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.