• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Bestor

Bestor Grupp AS on ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub katusekatte-, fassaadikatte ja interjöörimaterjale

Bestor Devices

Olukord

Kiiresti kasvava ja sortimenti pidevalt laiendava ettevõtte peamine probleem ning võimalus on andmed. Bestoril olid samaaegselt käsil erinevad IT projektid ning selle tulemusena oli ka erinevate toodete info eri kohtades – loodavas e-poes, vanas e-poes, vanas ja implementeeritavas majandustarkvaras. Lisaks arendusprojektide elluviimisele oli vaja pakkuda oma klientidele tipptasemel teenindust ning sellest vajadus lahendada Bestori meeskonna peamine probleem – kuskohast saada kõige täpsemat infot toodete kohta ning kuhu seda sisestada?

Bestor vajas abi tooteinfo haldamise süsteemi loomiseks, mis oleks esialgu mõeldud oma töötajatele, kuid vajadusel skaleeritav.

Uus keskkond töötajatele

Kõigepealt kaardistasime kus mis andmeid hoitakse ning kuidas käib hetkel tooterikastamise protsess. Samuti selgitasime välja, millist infot oleks vaja toote kohta kuvada, mis annaks töötajatele lisaväärtust.

 • Administraatori poolt hallatav keskkond, kuhu on võimalik töötajatel sisse logida
 • Intuitiivse disainiga kataloogi vaade ning tootekaart, mis võimaldab Bestori töötajatel toodetest kiirelt sobiv leida ja mugavalt ülevaade saada.
 • Tooterikastamise lisavõimalused: tootedokumentide üleslaadimise võimalus, tehnilised parameetrid tabeli kujul pluss galeriid. Lisaks klientide KKK (korduma kippuvad küsimused) haldamine ja kuvamine.
 • Edasiarendamise võimalus B2B e-tellimiskeskkonnaks

Lahendus saadi valmis vähem kui 1,5 kuuga ja klient arendab süsteemi edasi.

Tegemist ei ole suure projektiga, kuid meie meelest on see hea näide kuidas peaks e-äris arendusi prioritiseerima ja uusi lahendusi looma – alustuseks fookuses tooteinfo korda saada, hakata sellest kasu lõikama ning siis võtta järgmised sammud. Oluline on valida õige platvorm, mis toetab sellist järkjärgulist arendust ning hea meel Bestori eesmärkidele pikemas perspektiivis kaasa mõelda.

Tootekataloogist on meie jaoks saanud imehea abimees. Lumav abistas meid andmete sisestamise ning ka kõikide muude kaasnevate muredega.

Ellu Kirsipuu, Bestor Grupp AS

Bestor Devices
Bestor
Bestor Grupp AS on ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub katusekatte-, fassaadikatte ja interjöörimaterjale
Gardenhouse24 Devices
Gardenhouse24
Eesti puidu väärtustamine ja hea kodumaise toodangu viimine välisturgudele on Garendhouse24 südameasjaks.
Anna-Karin Karlsson Devices
ANNA-KARIN KARLSSON
ANNA-KARIN KARLSSON on maailma üks juhtivamaid luksusprillide brände.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.