• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

E-äri

Lumav pakub e-äri terviklahendusi, olles abiks igas e-äri elutsüklis alustades analüüsist, disainist, arendamisest ning lõpetades hooldusega.
Magento 1 ja Magento 2 hooldus

Läbimõeldud Magento 1, Magento 2 ja moodulite hooldus

Magento 1 ja Magento 2 hooldus

Hooldusmeeskondades on pikaajalise Magento kogemusega sertifitseeritud arendajad, analüütikud ja testijad koos projektijuhiga.

Koos analüüsime teie vajadusi ja pakume üheskoos välja ärile sobivad lahendused.

Hoolduspaketid

Magento arendus

Magento arendus

Magento e-poe arendus

Magento platvorm tagab meie praktika põhjal arenduspaindlikkuse, mis võimaldab e-äridel kasvada. Arenduse aluseks võib olla analüüsi tulemusena tekkinud täpne tehniline lähteülesanne või ligikaudne visioon soovitavast tulemusest, mis pannakse paika protsessi käigus.

E-äri lahenduste loomiseks on Lumavis pandud paika eraldi arendusmetoodika, mis koondab seniseid parimaid praktikaid (näiteks 5D, agile)

Liidestused PIM/ERP

Liidestused PIM/ERP

Liidestused PIM/ERP

Kaasaegsed e-äri komponendid peavad vahetama infot erinevate süsteemidega. Selleks võib olla vajadus sünkroniseerida laoseise, hindasid, kliendiandmeid, rikastada tooteid, jagada tooteinfot kolmandate osapooltega vm.

Lumavil on kogemus liidestamisel erinevate majandustarkvaradega (Directo, Erply, Buum, MS Dynamics NAV, MS Dynamics AX, Excellent/Standard Books, Scoro, VERP, Moxware, 1C jm.), tootehaldussüsteemidega (Akeneo, InRiver) ning turundusautomaatika lahendustega (Mailchimp, Smaily, Custobar).

E-äri analüüs

E-äri analüüs

E-äri analüüsi protsess Lumavis

Järjest tiheneva konkurentsiga turul on oluline, et ettevõtjal oleks loodud ärikontseptsioon enne arenduse alustamist. Lumav on välja töötanud erinevatel metoodikatel baseeruva ja end praktikas tõestanud ärianalüüsi meetodi. Selle tulemusena luuakse kliendile äriplaan, mis hõlmab lisaks arendustegevustele ka turundustegevusi ning pannakse paika ettevõtte sisesed mõõdikud protsessi jälgimiseks.

Tehniline analüüs

Tehniline analüüs

Tehnilise analüüsi loomine Lumavis

Tehniline analüüs tähendab ärinõuete kirjeldamist loodavateks funktsionaalsusteks. Sõltuvalt tehnilise analüüsi põhjalikkusest, on selle etapi lõpus võimalik täpsustada arenduste investeering.

Analüüsi on kaasatud lisaks analüütikutele kliendi esindaja(d) kui ka arendusmeeskond ning koos vormistatakse lähteülesanne, mis on äriliselt tasuv ja tehniliselt relevantne. Üldjuhul on tehnilist analüüsi vaja teostada ka projekti keskel.

kasutajaliides ja disain

E-äri kasutajaliides ja disain

E-äri kasutajaliidese ja disaini loomine Lumavis

E-äri kasutajaliidese analüüsist tuleb välja disain ja funktsionaalsused. Lumavi poolt loodud kasutajaliides ja disain arvestavad e-äride ja Magento eripäradega. Seepärast eelistatakse kasutada majasisest disainerit, kuna oskame arvestada Magento ja e-äri eripäradega, kuid võime soovi korral teha koostööd ka mõne teise osapoolega.

Koolitus ja nõustamine

Koolitus ja nõustamine

Koolitus ja nõustamine

Teeme koolitusi nii Magento sisuhalduse ja e-äri juhtimise vallas. Esimene on kohustuslik kõikidele uutele klientidele, aga oma klientidele teeme regulaarselt enesetäiendusüritusi.

Avalikke koolitusi kajastame meie Facebooki lehel ja uudiskirjas.

Digiturundus teenused

Digiturundus teenused

Digiturundus teenused

Aitame seadistada e-äride analüütikat ja veendume, et poel on peal kõik mõõdikud, mis on vajalikud eduka e-äri juhtimiseks.

Lumav on abiks eesmärkide püstitamisel ning tegevuste paikapanemisel ja tehnilisel teostamisel.

Loe lähemalt

Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.