• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

E-äri

Lumav pakub e-äri terviklahendusi, olles abiks igas e-äri elutsüklis alustades analüüsist, disainist, arendamisest ning lõpetades hooldusega.
Magento 1 ja Magento 2 hooldus

Läbimõeldud Magento 1, Magento 2 ja moodulite hooldus

Magento hooldus Lumavis

Hooldusmeeskondades on pikaajalise Magento kogemusega sertifitseeritud arendajad, analüütikud ja testijad koos projektijuhiga.

Koos analüüsime teie vajadusi ja pakume üheskoos välja ärile sobivad lahendused.

Hoolduspaketid

Tehniline analüüs

Analüüs

Analüüs Lumavis

Lumav on välja töötanud erinevatel metoodikatel baseeruva ja end praktikas tõestanud analüüsi meetodi. Analüüs tähendab ärinõuete kirjeldamist loodavateks funktsionaalsusteks ja sõltuvalt selle põhjalikkusest, on analüüsietapi lõpus võimalik täpsustada arenduste investeering.

Analüüsi on kaasatud lisaks analüütikutele kliendi esindaja(d) kui ka arendusmeeskond ning koos vormistatakse lähteülesanne, mis on äriliselt tasuv ja tehniliselt relevantne. Üldjuhul on tehnilist analüüsi vaja teostada ka projekti keskel.

Lumav on valmis analüüsima ja andma hinnangu ka teistele e-äri lahendustele.

Audit

kasutajaliides ja disain

E-äri kasutajaliides ja disain

E-äri kasutajaliidese ja disaini loomine Lumavis

E-äri kasutajaliidese analüüsist tuleb välja disain ja funktsionaalsused. Lumavi poolt loodud kasutajaliides ja disain arvestavad e-äride ja Magento eripäradega. Seepärast eelistatakse kasutada majasisest disainerit, kuna oskame arvestada Magento ja e-äri eripäradega, kuid võime soovi korral teha koostööd ka mõne teise osapoolega.

Magento arendus

Magento arendus

Magento veebipoe arendus Lumavis

Magento platvorm tagab meie praktika põhjal arenduspaindlikkuse, mis võimaldab e-äridel kasvada. Arenduse aluseks võib olla analüüsi tulemusena tekkinud täpne tehniline lähteülesanne või ligikaudne visioon soovitavast tulemusest, mis pannakse paika protsessi käigus.

E-äri lahenduste loomiseks on Lumavis pandud paika eraldi arendusmetoodika, mis koondab seniseid parimaid praktikaid (agile)

Analüüs

Liidestused PIM/ERP

Liidestused PIM/ERP

Liidestused PIM ERP Lumav

Kaasaegsed e-äri komponendid peavad vahetama infot erinevate süsteemidega. Selleks võib olla vajadus sünkroniseerida laoseise, hindasid, kliendiandmeid, rikastada tooteid, jagada tooteinfot kolmandate osapooltega vm.

Lumavil on kogemus liidestamisel erinevate majandustarkvaradega: Erply, iDS, MS Dynamics NAV, MS Dynamics AX, Excellent/Standard Books, Directo, Scoro, VERP, Moxware, 1C jm., tootehaldussüsteemidega (Akeneo, InRiver) ning turundusautomaatika lahendustega (Mailchimp, Smaily, Custobar).

Koolitus ja nõustamine

Koolitus ja nõustamine

Koolitus ja nõustamine

Teeme koolitusi Magento sisuhalduse ja e-äri vallas. Esimene on kohustuslik kõikidele uutele klientidele, oma klientidele teeme ka regulaarselt enesetäiendusüritusi.

Avalikke koolitusi kajastame meie Facebooki lehel ja uudiskirjas.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.