fbpx

Pakendikeskus

Pakendikeskus on Eesti suurima valikuga pakkematerjalide ja -seadmete müügile spetsialiseerunud ettevõte. Pakendikeskus on Baltikumi 2018. aasta kasutajasõbralikum e-pood teenuste kategoorias.

Pakendikeskus Lumav

Edulugu

Pakendikeskuse sooviks oli luua jätkusuutlikule platvormile e-poe lahendus, mis oleks võimalikult mugav nii äriklientidele kui ka eraklientidele. Osaliselt võeti loogika üle olemasolevast e-poest, osaliselt loodi uued.

Kasutajasõbralik e-pood

Pakendikeskus võitis Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee ja Eesti E-kaubanduse Liidu konverentsil “Baltic E-Commerce Summit 2018” kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli teenuste kategoorias.

Erilahenduselt Magentole

Pakendikeskuse e-pood on loodud Magento 2 Open Source platvormile koos erikujunduslahendusega, mis on mugav nii tava- kui ka ärikliendile.

E-poele on loodud liidestus Eeva Eetasoft majandustarkvaraga, mis võimaldab e-poel ja majandustarkvaral vahetada toodete, ühikute, laoseisu, kategooriate, klientide, tellimuste andmeid.

Üle 20 aasta pikkune kogemus ja edukas koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad Pakendikeskusel lähtuda klientide tegelikest vajadustest ning pakkuda parimaid lahendusi.

Lisaks standardtoodete pakkumisele teostavad nad trükki erinevatele pakkematerjalidele ning valmistavad eritellimusel pakendeid arvestades kliendi soove ja erinõudeid.

Lumavi klient aastast 2016 – täname!

Täislahendused

Ühikutepõhine ostukorvi lisamine, laoseisu kuvamine ja tellimisaja arvutamine, ettevõtte andmete automaatpäring Äriregistrist konto loomisel, ostetud tooted kliendikonto vaates, eritellimuste päringuvormid.

Checkout

Pakendikeskuse checkout erilahendus, võimaldab infoväljade valideerimist, maksetingimusi kliendi järgi, Google Maps automaattäitmist, tarnehinna valideerimist Euroopa riikidele ruumala, massi ja sihtkoha alusel ja ettevõtte andmete automaatpäringut Äriregistrist.

Alas-Kuul Lumav
Alas-Kuul
Tööstusseadmete ja komponentide müügi ja hooldusfirma
Büroomaailm Lumav
Büroomaailm
Büroomaailma uus e-pood on mõeldud nii B2B kui B2C klientidele
XS Mänguasjad Lumav
XS mänguasjad
XS mänguasjad on staažikas mänguasjade ja lastetarvete e-kaubandusega tegelev e-pood
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.