• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Pakendikeskus

Pakendikeskus on Eesti suurima valikuga pakkematerjalide ja -seadmete müügile spetsialiseerunud ettevõte. Pakendikeskus on Baltikumi 2018. aasta kasutajasõbralikum e-pood teenuste kategoorias.

Edulugu

Pakendikeskuse sooviks oli luua jätkusuutlik e-lahendus, mis oleks võimalikult mugav nii äriklientidele kui ka eraklientidele. Osaliselt võeti loogika olemasolevast e-poest.

Kasutajasõbralik e-pood

Pakendikeskus võitis Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee ja Eesti E-kaubanduse Liidu konverentsil “Baltic E-Commerce Summit 2018” kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli teenuste kategoorias.

Erilahenduselt Magentole

Pakendikeskuse e-pood on loodud Magento 2 Open Source platvormile koos erikujunduslahendusega, mis on mugav nii tava- kui ka ärikliendile.

E-poele on loodud liidestus Eeva Eetasoft majandustarkvaraga, mis võimaldab e-poel ja majandustarkvaral vahetada toodete, ühikute, laoseisu, kategooriate, klientide, tellimuste andmeid.

Üle 20 aasta pikkune kogemus ja edukas koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad Pakendikeskusel lähtuda klientide tegelikest vajadustest ning pakkuda parimaid lahendusi.
Lisaks standardtoodete pakkumisele teostavad nad trükki erinevatele pakkematerjalidele ning valmistavad eritellimusel pakendeid arvestades kliendi soove ja erinõudeid.

Lumavi klient aastast 2016 – täname!

Täislahendused

Ühikutepõhine ostukorvi lisamine, laoseisu kuvamine ja tellimisaja arvutamine, ettevõtte andmete automaatpäring Äriregistrist konto loomisel, ostetud tooted kliendikonto vaates, eritellimuste päringuvormid.

Checkout

Pakendikeskuse checkout erilahendus, võimaldab infoväljade valideerimist, maksetingimusi kliendi järgi, Google Maps automaattäitmist, tarnehinna valideerimist Euroopa riikidele ruumala, massi ja sihtkoha alusel ja ettevõtte andmete automaatpäringut Äriregistrist.

Gardenhouse24 Devices
Gardenhouse24
Eesti puidu väärtustamine ja hea kodumaise toodangu viimine välisturgudele on Garendhouse24 südameasjaks.
OCCO Lumav
myOCCO
OCCO missiooniks on digitaliseerida sisustusmaailma ja teha hea disainiga mööbel kättesaadavaks kõigile.
Loverte PWA Lumav
Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.