• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Weekendshoes

Weekendshoes on tuntud brändide jalatsite e-kaubanduse ja jaemüügiga tegelev kaupluste kett.

Weekendshoes Lumav

Ettevõttest

Weekendshoes’i tootevalik pidevalt täieneb, kuid põhi tootegruppideks on jalanõud, kotid ja tekstiilid. Lisaks on e-poele ka füüsilised kauplused, mis on seotud e-äri lahendusega. Kokku on neil 3 e-poodi terve baltikumi peale. Weekendshoes’i eesmärk on pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust.

Kasutajaliides ja disain

Väga tähtsaks osaks sai erikujunduslahendus, mis peab olema mugav ja kasutajasõbralik. Ostlemine on tehtud mugavaks läbi täiendavate filtrite.

Erilahendused

Weekendshoes’is on kasutusel Elastic Search moodul, mis kuvab otsingu aknas lisaks toodetele ka brände ja kategooriaid. Lisaks on võimalik otsida tooteid ka SKU koodi järgi.

E-pood on ühendatud live chat’iga pakkumaks kiiret klienditeenindust. Lisaks on sisselogimine on tehtud mugavaks, e-poodi on võimalik siseneda läbi Google või Facebooki konto.

Ostu sooritamine on muudetud kergeks ja kiireks läbi Lumavi onestep checkout’i. E-poele on loodud liidestus majandustarkvaraga, mis lubab iga toote juures näidata, kus kaupluses mingi suurus olemas on.

Täname!

Kiire kohaletoimetamine

Tagamaks kiiret kohaletoimetamise aega on ehitatud taustal keerukas üksuste süsteem, mis lubab ladudel ja kauplustel omavahel suhelda.

Soovikorv

E-poodi on loodud lahendus, kus ka sisselogimata külastajad saavad kasutada soovikorvi. Lisaks on võimalik soovikorvi jagada oma pere või sõpradega.

Bestor Devices
Bestor
Bestor Grupp AS on ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub katusekatte-, fassaadikatte ja interjöörimaterjale
Gardenhouse24 Devices
Gardenhouse24
Eesti puidu väärtustamine ja hea kodumaise toodangu viimine välisturgudele on Garendhouse24 südameasjaks.
Anna-Karin Karlsson Devices
ANNA-KARIN KARLSSON
ANNA-KARIN KARLSSON on maailma üks juhtivamaid luksusprillide brände.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.