• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Baltic E-Commerce UX Summit 2019

10. aprillil toimus Baltic E-Commerce UX Summit 2019 konverents, kus osales 100 osalejat Eestist ja Lätist. Tänavune konverents keskendus omnichannel kliendikogemuse loomisele, m-kaubandusele, kättetoimetamisele, tagastusele ja makselahendustele. Konverentsil jagasid oma edulugusid, soovitusi rahvusvahelised tipptegijad ettevõtetest nagu LZ Retailytics, Innovationbubble, Omniva, Rahva Raamat ja Webconsulting. Lumav Commerce osales konverentsil tutvustamaks oma uut kontseptsiooni ning esitleda end kui usaldusväärse, äriliselt kaasamõtleva tehnilise arenduspartnerina, kelle eesmärk on luua e-äri lahendusi, mis tagavad kliendile ärikasvu läbi tehnilise lahenduse kvaliteedi ja ärilise nõuandlikkuse. Loe lähemalt Lumavist →

Lisaks anti aukirju kõige kasutajasõbralikematele e-poodidele. E-poode tunnustati kokku 9 kategoorias, lisaks valiti välja Eesti ja Läti parimad ning rahvalemmikud. Meie klient Loverte võitis kõige kasutajasõbralikuma e-poe auhinna ilu ja tervise kategoorias, parima e-poe tiitli Eestis ja Baltikumis. Loverte on Lumavi klient olnud aastast 2017. Selle aja jooksul oleme kohandanud ja täiendanud kasutajaliidest, lisanud uusi tehnilisi lahendusi ning muutnud ka checkout’i kasutajasõbralikumaks. Õnnitleme väärika võidu puhul Loverte meeskonda, aitäh meeldiva koostöö eest!

Finaalis osales 49 e-poodi ning võitja valiti mitmete kriteeriumite alusel sh. kasutajamugavus, üldine disain, ostuprotsessi puudutava info lihtsus ja selgus, toodete presenteerimise kvaliteet, ostuprotsessi kiirus, turvalisus jm. Palju õnne kõikidele võitjatele! Teiste kategooriate võitjad ning üldvõitja leiab siit.

 

Vaata täpsemalt galeriist, mis kohapeal toimus! ↓

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
AI e-poes. Soovitused e-poodnikele ja Lumavi senine kogemus
Tegime hiljuti AI teemalise mini-seminari kus tutvustasime väikesele grupile enda arvamust AI kasutamise osas...
Loe lähemalt 16. aprill 2024
Decora front page Case study: Decora välise sortimendi automatiseerimine
Kes ei tunneks Decorat? Eesti üks tuntuim ehituspoe bränd, mis põhineb kodumaisel kapitalil.  Lumavi...
Loe lähemalt 09. aprill 2024

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.