• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Baltic E-Commerce UX Summit 2019

10. aprillil toimus Baltic E-Commerce UX Summit 2019 konverents, kus osales 100 osalejat Eestist ja Lätist. Tänavune konverents keskendus omnichannel kliendikogemuse loomisele, m-kaubandusele, kättetoimetamisele, tagastusele ja makselahendustele. Konverentsil jagasid oma edulugusid, soovitusi rahvusvahelised tipptegijad ettevõtetest nagu LZ Retailytics, Innovationbubble, Omniva, Rahva Raamat ja Webconsulting. Lumav Commerce osales konverentsil tutvustamaks oma uut kontseptsiooni ning esitleda end kui usaldusväärse, äriliselt kaasamõtleva tehnilise arenduspartnerina, kelle eesmärk on luua e-äri lahendusi, mis tagavad kliendile ärikasvu läbi tehnilise lahenduse kvaliteedi ja ärilise nõuandlikkuse. Loe lähemalt Lumavist →

Lisaks anti aukirju kõige kasutajasõbralikematele e-poodidele. E-poode tunnustati kokku 9 kategoorias, lisaks valiti välja Eesti ja Läti parimad ning rahvalemmikud. Meie klient Loverte võitis kõige kasutajasõbralikuma e-poe auhinna ilu ja tervise kategoorias, parima e-poe tiitli Eestis ja Baltikumis. Loverte on Lumavi klient olnud aastast 2017. Selle aja jooksul oleme kohandanud ja täiendanud kasutajaliidest, lisanud uusi tehnilisi lahendusi ning muutnud ka checkout’i kasutajasõbralikumaks. Õnnitleme väärika võidu puhul Loverte meeskonda, aitäh meeldiva koostöö eest!

Finaalis osales 49 e-poodi ning võitja valiti mitmete kriteeriumite alusel sh. kasutajamugavus, üldine disain, ostuprotsessi puudutava info lihtsus ja selgus, toodete presenteerimise kvaliteet, ostuprotsessi kiirus, turvalisus jm. Palju õnne kõikidele võitjatele! Teiste kategooriate võitjad ning üldvõitja leiab siit.

 

Vaata täpsemalt galeriist, mis kohapeal toimus! ↓

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Progressive Web App – e-äride tulevik?
Progressive Web App’ist ehk PWA’st on olnud palju juttu erinevatel konverentsidel ja blogides, aga...
Loe lähemalt 24. jaanuar 2023
Külastajast kliendiks ehk kuidas chat kasvatab konversioone ja millist lahendust valida?
Aeg ajalt on Lumavi tiimi poole pöördutud soovituste saamiseks, mis peaks ühel e-poel kindlasti...
Loe lähemalt 17. jaanuar 2023
Scroll to top

Võta ühendust
  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.