• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Magento e-poe audit

Aeg-ajalt võib olla vajalik anda e-poe tehnilisele olukorrale kolmanda osapoole hinnang. Suuremates ettevõtetes on võimalik selleks vahetada arendusmeeskonda, kuid väiksemates ei pruugi olla võimalik ega otstarbekas anda sõltumatut hinnangut organisatsioonisiseselt.

Lumavilt on aeg-ajalt küsitud nõu ja abi olemasolevate Magento e-poodide tehnilise seisukorra parandamiseks. Meie kogemuse järgi on e-poe optimeerimine pidev protsess.

Auditi mahu paneme paika vastavalt vajadusele – see võib olla nii lihtne 10-tunnine ülevaade või hoopis kordi suurem ning sisaldada ka TO BE olukorra soovitamist ehk analüüsi.

Oleme toodud välja peamised valdkonnad, mille kohta on auditit küsitud ja milles Lumav on kompetentne eksperthinnangut andma. Lumav annab nõuandeid põhimõttel, et saadud tulemuste kasutamise eesmärk on olemasoleva e-poe parandamine.

 

Kiiruse audit

Magento e-poed on mõeldud suure hulga toodete ning suure arvu klientide jaoks. Suur e-pood nõuab vastavat serverilahendust ja arvestama peab ka piirjuhtudega (piigid kampaaniate ajal).

 

SEO audit

Magentol on palju võimalusi SEO optimeerimiseks. Lumav pakub SEO tehnilist auditit, et toodete nähtavus Magento tarkvara piirides oleks maksimaalsed ning anname ette konkreetse tegevusplaani kuidas parandada.

 

Funktsionaalsuste audit

Aeg-ajalt on Lumavilt palutud abi testimaks olemasoleva poe funktsionaalsusi.
Lumav võib olla nii testimise tehniline teostaja, kuid saame vajadusel panna ettevõtte jaoks kokku tailor-made testimisplaani ning õpetada kliendi esindajat seda tegema. Vastavalt poe suurusele lepime kokku, mis browserites ja seadmetes testid teeme.

 

Turvalisuse audit

Vaatame üle e-poe peamised seadistused ja teeme ettepanekud e-poe turvalisemaks muutmiseks. Magento puhul kõige olulisem – veendu, et poel on peal viimane turvapatch ja kui oled veel Magento 1 peal, siis Mage-One

 

Liidestuste audit

E-pood ilma liidestuseta kolmandate osapooltega ei ole e-pood. Olgu selleks ERP, PIM, CRM või muu tarkvara. Läbimõtlemata analüüsitud ja seadistatud liidestused võivad jooksutada poe kokku või veel hullem, kuvada valesid andmeid. Saame anda hinnangu nii liidestuste lähteülesandele kui ka selle tehnilisele toimimisele.

 

Võta ühendust auditi pakkumiseks siin

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.