• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Erply investeeris Lumavisse

Hea meel teavitada Lumavi partnerlusest kodumaise äritarkvara Erply’ga! Partnerluskokkuleppe käigus omandas Erply Software OÜ investeeringu eest 25% Lumav Commerce OÜ ettevõttest senistelt osanikelt Silver Kallaselt ja Margus Otsalt.

Partnerluse eesmärgiks on klientidele parema teenuse pakkumine ning läbi selle Erply ja Lumavi väärtuse kasvatamine. Lumavi juhtimisstruktuuris ja protsessides muudatusi ei toimu.

Erply Software OÜ tegevjuht Kristjan Hiiemaa: “Lumavil on Eesti ühed suurimad teadmised ja kogemused e-poodide toimimisest ning aitame omalt poolt nende laienemisele kaasa. E-kaubanduse valdkond on kiirelt muutuv ja konkurentsitihe – Silver ja Margus julgevad proovida uusi lahendusi ja riske võtta. Kokkupuutepunkte Erplyga on mitmeid ning koostööprojekte rohkem kui üks. Kõigest lähemalt kui oleme oma uute lahendustega valmis turule tulema.”

Margus Ots, Lumav Commerce OÜ äriarendusjuht: “Erply on loonud hea tooteperekonna ning suutnud edukalt Eesti IT edulugu välismaal tutvustada, sealhulgas väga konkurentsitihedatel turgudel USA’s, Inglismaal, Austraalias. Olime koostööd pikalt kaalunud ning Kristjaniga oleme regulaarselt kohtunud ja koostööst rääkinud alates 2016. aastast.”

Erply Software OÜ on 2010. aastal asutatud kiiresti kasvav laohaldustarkvara pakkuv ettevõte. Globaalses meeskonnas on üle 150 inimese ja kontorid asuvad USA’s, Inglismaal, Austraalias, Kanadas, Singapuris, Soomes ja Eestis. Kokku teenindatakse üle 100’000 asukoha maailmas ja tuntuimad kliendid on Decathlon, Disney, Garmin, Elizabeth Arden jt.

Erply Software OÜ CEO Kristjan Hiiemaa keskel. Vasakul Margus Ots ja paremal Silver Kallas Lumav Commerce OÜ’st.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
AI e-poes. Soovitused e-poodnikele ja Lumavi senine kogemus
Tegime hiljuti AI teemalise mini-seminari kus tutvustasime väikesele grupile enda arvamust AI kasutamise osas...
Loe lähemalt 16. aprill 2024
Decora front page Case study: Decora välise sortimendi automatiseerimine
Kes ei tunneks Decorat? Eesti üks tuntuim ehituspoe bränd, mis põhineb kodumaisel kapitalil.  Lumavi...
Loe lähemalt 09. aprill 2024

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.