• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Google Chrome veebilehitseja

Internetis olles veedad enamiku ajast brauseris – kasutad seda meilimiseks, suhtlusportaalides käimiseks, pangatehingute tegemiseks, uudiste lugemiseks, toodete ostmiseks jm. Seega on väga oluline, et veebilehitseja oleks mugav, lihtne ja kiire.

Meie soovitame Google Chrome veebilehitseja kasutamist. Oma ülesehituselt on Chrome väga mugav ja lihtne, aga samal ajal tõhus ning turvaline. Samuti on Chrome teiste brauseritega võrreldes äärmiselt kiire.

Kiirus

Üks tähtsamaid omadusi on kindlasti kiirus. Chrome on suuteline käivituma töölaualt mõne sekundiga ning laadima veebilehti ja -rakendusi hetkega. Selline kiirus ei ole võrreldav näiteks Internet Exploreri omaga.

Ka otsimine ja navigeerimine käib hõlpsalt. Chrome’il on nüüd aadressiriba kombineeritud otsinguribaga ning kui oled sisestanud sinna otsisõna algustähed, ilmuvad ribale valikud. Peale selle on omnikastikesel automaattäitmise funktsioon – tänu sellele saad otsingutulemuse kätte sekunditega.

Funktsioon nimega Instant pakub aga kiiret veebiotsingut ja -sirvimist. Kui sisestad aknakesse samamoodi üksikuid tähti nagu omnikastikesse, pakub brauser ise sobivaid veebilehti.

Turvalisus

Chrome sisaldab turvalisusfunktsioone, mis kaitsevad arvutit pahatahtlike veebisaitide eest, sealhulgas selliste eest, mille eesmärk on andmepüük.

Sirvimise turvalisuse nimel kuvab Chrome ohu korral hoiatussõnumi, mis ütleb, et soovitud lehele sisenemine võib Sinu arvutit kahjustada.

Sandboxing-tehnoloogia aga takistab pahavara pääsemist arvutisse ja sealjuures ei lase mõjutada teisi lahti olevaid vahelehti. Selline liivakastitehnoloogia lisab n-ö ühe kaitsekihi Sinu brauserile.

Chrome kontrollib regulaarselt ka viirustõrjeprogrammide värskendusi, tänu millele on brauser alati ajakohane ning arvuti kaitstud.

Privaatsus

Chrome’i abiga saad veebi sirvida inkognito, mis tähendab, et külastatud veebisaitide kohta teavet ei salvestata. Kasulik on see režiim eelkõige seepärast, et nii surfad privaatselt ilma, et peaksid pidevalt privaatsussätteid muutma.

Seda võimalust saab rakendada ühel või mitmel vahelehel. Kõiki muid privaatsuse eelistusi saab jälgida ja seadistada dialoogiaknas „Valikud”.

Lisafunktsioonid

Peale juba nimetatute on Google Chrome’il veel hulk lisafunktsioone. Sa saad

 • sirvida oma veebilehti vahelehtede abil,
 • soovitud vastuse tänu omnikastikesele sekunditega,
 • kujundada oma brauseri teemade abil meelepäraseks,
 • tõlke ilma täiendavate pistikprogrammide ja laiendusteta,
 • sirvida Chrome’i enda veebipoodi aadressil chrome.google.com/webstore, kust leiad rohkelt teemasid, laiendusi ja rakendusi.

Google Chrome veebilehitseja allalaadimiseks mine www.google.com/chrome lehele.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Klick B2B KLICK EESTI AS võimekas ärikliendi e-tellimiskeskkond 6 kuuga Adobe Commerce platvormil
Klick on 1996. aastast Eestis tegutsev koduelektroonika ja digikaupade jaemüügikett. Oma 22 kauplusega üle...
Loe lähemalt 28. juuli 2023
erply ladu Paberivaba laohaldussüsteem Erplylt
E-äri kasvatamisel ei saa üle ega ümber laohaldusest. Mida suuremaks kasvab toodete hulk, seda...
Loe lähemalt 22. juuni 2023

Võta ühendust
  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.