• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Lumav on esimene Eesti osalusega Magento partnerettevõte

Lumav magento partner ettevõtte

Lumav Commerce OÜ on esimene 100% Eesti kapitalil ettevõte, kes on saavutanud partnerluse e-poodide eelistatuima e-kaubanduse platvormiga. Lumav on ühtlasi  üks neljast Baltikumi ettevõttest, kes partneriks valitud.

Magento Commerce on maailma juhtiv B2C ja B2B e-kaubanduse ja omnichannel lahenduste pakkuja. Magento on enim kliente omav Internet Retailer TOP1000 ja B2B TOP300, aga samuti Euroopa ja Ladina-Ameerika TOP500 ettevõtete hulgas. Platvorm on olnud eelistatuimuim valik oma paindlikkuse, suure arendajate kogukonna, moodulite kättesaadavuse ning rohkete võimaluste tõttu kohandamaks e-pood vastavalt klientide nõudmistele. Eestis on tuntum vabavaraline ja kõigile tasuta kättesaadav versioon Magento Open Source, millel on vähem funktsionaalsusi kui suuremate võimalustega Magento Commerce’il.

Kokku on maailmas 350 Magento partnerettevõtteks valitut. Valikuprotsess tähendab olemasolevate projektide suuruse ja kvaliteedi hindamist, töötajate sertifitseerimist jm. Partneriks saanud ettevõttel on eelisjärjekorras ligipääs maailmatasemel infole nii platvormi enda kui ka uusimate e-kaubanduse trendide kohta, aga samuti otsekontakt Magento organisatsiooniga.

„Ainult Magento platvormi arendamisele fokusseerimine ja nüüd ka Magento partnerluse saamine on loogiline jätk meie soovile olla klientide jaoks rohkem ka äritasandil kaasa mõtleja, kui vaid tehniline partner. Lumavi meeskonnas on nüüd ka 20 aastase kogemusega edukas digiäri strateeg Siiri Tiivits-Puttonen,“ ütles Margus Ots, Lumav Commerce OÜ äriarendusjuht.

Lumavi meesonnaga liitunud Siiri Tiivits-Puttonen tervitab koostööd: „Magento ja eriti selle Commerce versioon on hea baas ambitsioonikate ettevõtete e-äri eesmärkide saavutamiseks. Pakume nüüdsest ka praktilist ja strateegilist digiäri analüüsi tagamaks eristuvus ja läbi selle müügikasv ehk e-äri terviklahendust. Hindan kõrgelt Lumavi meeskonna tugevat tehnilist kompetentsi lahenduste teostamise osas.“

Lumav on üheksa aastat turul olnud Magento arendamisele fokusseeritud e-kaubanduse agentuur. Hetkel töötab ettevõttes 30 inimest ning kokku omatakse 15 Magento sertifikaati. Kiire kasvu tõttu on Lumav kaks viimast aastat järjest valitud Äripäeva gasellettevõtteks. Klientide hulka kuuluvad e-poed nagu XS Mänguasjad, Loverte, Weekendshoes, Goldtime, Büroomaailm, Wisefab, Pakendikeskus jpt.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Gardenhouse24 Edukas e-äri Gardenhouse24: kolme aastaga kümnesse riiki
Eksportijaks saamine on iga ambitsioonika ettevõtja unistus – see näitab, et pakutav toode ja...
Loe lähemalt 31. jaanuar 2024
Lumav ERPLY Tellimiskeskkond ärikliendile – Erply ja Lumavi koostööprojekt
Meie käest on palju küsitud, milliseid lahendusi oleme koostöös Erplyga tegemas. Hea meel on...
Loe lähemalt 08. november 2023

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.