• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Lumav on taas gasellide seas!

Äripäev tunnustas Lumavit viimase kolme aasta kiire kasvu eest tiitliga „Eesti Gasellettevõte 2022“. Tunnustuse saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest. Lumavi jaoks on see neljas kord antud tunnustuse saamiseks. 

Juhatuse liige Margus Ots tõdeb, et edu ei sõltu üksnes e-äri olemasolust, vaid selle pidevast parendamisest. “Järjekordselt Gaselli TOPi saamine on väga suur tunnustus esiteks meie klientidele – on hea meel, et oleme saanud neile äride kasvatamisel partneriks olla. E-äri olemasolu on tänapäeval normaalsus, kuid see üksinda ei taga edu, eduks on vaja olemasolevat e-äri pidevalt parendada. Samuti väärib suurt kummardust meie meeskond – kasvamine tähendab riskide võtmist ja erilist pingutust, oleme olnud julged investeerima uude tarkvarasse ja uutesse inimestesse. On olnud tore koos, õlg õla kõrval, ülesmäge minna ning pjedestaalile jõuda!”
Margus lisab veel, et  lisaks Gaselli TOPile saadi juba teist korda kutse Financial Times Europe TOP 1000 kiiremini kasvava ettevõtte kandidaadiks, kuid see latt jääb paraku (veel) liiga kõrgeks – aga on, kuhu sihtida.

Gasellettevõtete definitsioon pärineb USA majandusteadlase David Berchi kirjasulest. Berch määratles üheksakümnendatel oma teadustöös väikeseid ettevõtteid kui suurimaid uute töökohtade loojaid. Gasellid moodustasid 4% kõikidest tegutsevatest ettevõtetest luues samal ajal 70% uutest töökohtadest.

Eesti Gaselliliikumine tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva – nii kaua on Äripäeva poolt koostatud edetabelit kiiresti kasvavatest ettevõtetest, kes on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui poole võrra ning kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkust, kiirust ja julgust.

Täname kõiki koostööpartnereid ja kliente, tänu kellele tunnustuse taaskord pälvisime!

 

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Erply investeeris Lumavisse
Hea meel teavitada Lumavi partnerlusest kodumaise äritarkvara Erply’ga! Partnerluskokkuleppe käigus omandas Erply Software OÜ...
Loe lähemalt 05. aprill 2023
B2B Magento/Adobe e-äri lahendused
Oleme Lumavis kokku puutunud aastate jooksul väga paljude eri ärikliendi B2B müügilahenduste loomisega Magento...
Loe lähemalt 28. märts 2023
Scroll to top

Võta ühendust
  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.