• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Lumav on taas gasellide seas!

Äripäev tunnustas Lumavit viimase kolme aasta kiire kasvu eest tiitliga „Eesti Gasellettevõte 2022“. Tunnustuse saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest. Lumavi jaoks on see neljas kord antud tunnustuse saamiseks. 

Juhatuse liige Margus Ots tõdeb, et edu ei sõltu üksnes e-äri olemasolust, vaid selle pidevast parendamisest. “Järjekordselt Gaselli TOPi saamine on väga suur tunnustus esiteks meie klientidele – on hea meel, et oleme saanud neile äride kasvatamisel partneriks olla. E-äri olemasolu on tänapäeval normaalsus, kuid see üksinda ei taga edu, eduks on vaja olemasolevat e-äri pidevalt parendada. Samuti väärib suurt kummardust meie meeskond – kasvamine tähendab riskide võtmist ja erilist pingutust, oleme olnud julged investeerima uude tarkvarasse ja uutesse inimestesse. On olnud tore koos, õlg õla kõrval, ülesmäge minna ning pjedestaalile jõuda!”
Margus lisab veel, et  lisaks Gaselli TOPile saadi juba teist korda kutse Financial Times Europe TOP 1000 kiiremini kasvava ettevõtte kandidaadiks, kuid see latt jääb paraku (veel) liiga kõrgeks – aga on, kuhu sihtida.

Gasellettevõtete definitsioon pärineb USA majandusteadlase David Berchi kirjasulest. Berch määratles üheksakümnendatel oma teadustöös väikeseid ettevõtteid kui suurimaid uute töökohtade loojaid. Gasellid moodustasid 4% kõikidest tegutsevatest ettevõtetest luues samal ajal 70% uutest töökohtadest.

Eesti Gaselliliikumine tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva – nii kaua on Äripäeva poolt koostatud edetabelit kiiresti kasvavatest ettevõtetest, kes on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui poole võrra ning kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkust, kiirust ja julgust.

Täname kõiki koostööpartnereid ja kliente, tänu kellele tunnustuse taaskord pälvisime!

 

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
AI e-poes. Soovitused e-poodnikele ja Lumavi senine kogemus
Tegime hiljuti AI teemalise mini-seminari kus tutvustasime väikesele grupile enda arvamust AI kasutamise osas...
Loe lähemalt 16. aprill 2024
Decora front page Case study: Decora välise sortimendi automatiseerimine
Kes ei tunneks Decorat? Eesti üks tuntuim ehituspoe bränd, mis põhineb kodumaisel kapitalil.  Lumavi...
Loe lähemalt 09. aprill 2024

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.