• et
    • en
    • fi
    • da
    • no
    • sv

Mage-One – Lumavi partner Magento 1 turvauuenduste paigaldamisel

Magento 1 toe lõpp ning mida see tähendab ei tohiks olla enam kellelegi üllatus. Oma praeguste klientide jaoks oleme pannud paika põhjalikuma plaani ning üldise vihje, mida teha võiks saatsime ka E-kaubanduse Liidule. Nagu Maksekeskuse blogis kirjutasime – kuna nii palju poode on veel vanal tarkvaral ja Magento 2-le uuendamine tähendab uue poe ehitamist, siis suure tõenäosusega tekivad turule kolmandad osapooled, kes aitavad Magento 1 poodide turvalisust pikendada. Oluline osa meie plaanist mittetoetatud platvormi turvalisuse suurendamisel on Mage-One.

Mage-One on ettevõtmine, mis on loodud grupi tunnustatud Magento spetsialistide poolt ja mille eesmärk on pakkuda pikaaegset ja professionaalset tuge Magento 1 poodidele. Nad on võtnud üle Magento rolli turvauuenduste pakkumisel ning premeerivad arendajaid üle maailma, leidmaks uusi turvaauke ja neid parandada. Teenus sisaldab ka QPS (Quick Protection System) moodulit, mis blokeerib enamikke tuntud rünnakuid, kuni turvauuendust peale pandud ei ole.

Lisaks suhtlevad Mage-One esindajad kõrgel tasemel erinevate osapoolte pakkujatega ning on lootust, et nende teenuse kasutamine saab omamoodi garantiimärgiks mõnede maksevahendajatega toe jätkamise osas. Seepärast on ka nende mudel subscription põhine – vt. hinnakiri.

Turvapatchi pealepaneku loogika on sama mis Magento puhul – vaja on ka arendajat, kes selle alla laeks, testkeskkonnas peale paneks, üle testiks, parandaks ning liveks. Kaupmees võib lasta Mage One kontot hallata arendajal või soovi korral luua ise konto ning uuenduste edastamise eest vastutuse võtta.

Alternatiiviks on loota, et Magento 1 kogukond need uuendused piisavalt kiiresti valmis teeb ning foorumitesse postitab, kuid see ei anna mingit kindlust ei Sulle, klientidele ega kolmandatele osapooltele. Meie Lumavis usume, et Mage-One on hetkel kõige parem viis, et hoida oma vananenud tarkvaral e-pood võimalikult turvalisena ning see on ka nõue meie klientidele.

Lõpetuseks – meie esimene soovitus poe turvalisuse tagamiseks on endiselt alustada migreerimist Magento 2-le võimalikult ruttu. Jäta enda kontakt ja saame anda nõu nii vana lehe hoolduse kui ka uue arendamise osas.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
page builder lumav Mis on Magento Page Builder?
Magento avalikustas augustis uued turvauuendused Open Source ja Commerce versioonidele. Magento Open Source 2.4.3...
Loe lähemalt 02. september 2021
Magento Security Update Magento Commerce ja Open Source 2.4.3, 2.4.2-p2, 2.3.7-p1
Magento meeskond andis välja Open Source’i ja Commerce uued versioonid: Magento Open Source 2.4.3...
Loe lähemalt 13. august 2021
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.