• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Mage One – Lumavi partner Magento 1 turvauuenduste paigaldamisel

Magento 1 toe lõpp ning mida see tähendab ei tohiks olla enam kellelegi üllatus. Oma praeguste klientide jaoks oleme pannud paika põhjalikuma plaani ning üldise vihje, mida teha võiks saatsime ka E-kaubanduse Liidule. Nagu Maksekeskuse blogis kirjutasime – kuna nii palju poode on veel vanal tarkvaral ja Magento 2-le uuendamine tähendab uue poe ehitamist, siis suure tõenäosusega tekivad turule kolmandad osapooled, kes aitavad Magento 1 poodide turvalisust pikendada. Oluline osa meie plaanist mittetoetatud platvormi turvalisuse suurendamisel on Mage One.

Mage One on ettevõtmine, mis on loodud grupi tunnustatud Magento spetsialistide poolt ja mille eesmärk on pakkuda pikaaegset ja professionaalset tuge Magento 1 poodidele. Nad on võtnud üle Magento rolli turvauuenduste pakkumisel ning premeerivad arendajaid üle maailma, leidmaks uusi turvaauke ja neid parandada. Teenus sisaldab ka QPS (Quick Protection System) moodulit, mis blokeerib enamikke tuntud rünnakuid, kuni turvauuendust peale pandud ei ole.

Lisaks suhtlevad Mage One esindajad kõrgel tasemel erinevate osapoolte pakkujatega ning on lootust, et nende teenuse kasutamine saab omamoodi garantiimärgiks mõnede maksevahendajatega toe jätkamise osas. Seepärast on ka nende mudel subscription põhine – vt. hinnakiri.

Turvapatchi pealepaneku loogika on sama mis Magento puhul – vaja on ka arendajat, kes selle alla laeks, testkeskkonnas peale paneks, üle testiks, parandaks ning liveks. Kaupmees võib lasta Mage One kontot hallata arendajal või soovi korral luua ise konto ning uuenduste edastamise eest vastutuse võtta.

Alternatiiviks on loota, et Magento 1 kogukond need uuendused piisavalt kiiresti valmis teeb ning foorumitesse postitab, kuid see ei anna mingit kindlust ei Sulle, klientidele ega kolmandatele osapooltele. Meie Lumavis usume, et Mage One on hetkel kõige parem viis, et hoida oma vananenud tarkvaral e-pood võimalikult turvalisena ning see on ka nõue meie klientidele.

Lõpetuseks – meie esimene soovitus poe turvalisuse tagamiseks on endiselt alustada migreerimist Magento 2-le võimalikult ruttu. Jäta enda kontakt ja saame anda nõu nii vana lehe hoolduse kui ka uue arendamise osas.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Lumav ERPLY Tellimiskeskkond ärikliendile – Erply ja Lumavi koostööprojekt
Meie käest on palju küsitud, milliseid lahendusi oleme koostöös Erplyga tegemas. Hea meel on...
Loe lähemalt 08. november 2023
“Käibemaks 22” ehk kuidas tagada (sujuv) maksumäära muudatus oma e-poes?
Üha kiirenevalt muutuvat maailma pelgavatele ettevõtjatele on kunagisel USA presidendil Benjamin Franklinil lohutav sõnum:...
Loe lähemalt 02. november 2023

Võta ühendust





  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.