• et
    • en
    • fi
    • da
    • no
    • sv

Magento sertifitseeritud töötajad ja e-poe hoolduspaketid

Meil on rõõm teatada, et alates jaanuarist on Aedese meeskonnal seitse Magento sertifikaati – 4x Developer, 2x Solution Specialist ja 1x Front-End Specialist. Sertifiseeritud arendajad läbisid eelmise aasta lõpus edukalt Magento eksamid (Magento Certified Exam), mis tähendab, et Eestis on nüüd kokku 24 Magento sertifikaadiga arendajat. Magento e-poe hoolduspaketid.

e-poe-hoolduspaketid

Milleks sertifikaadid?

Veebipood on võrreldes tavalise kodulehega korduvalt keerukam süsteem ning kasu toomiseks peab see toimima laitmatult. Magento on maailmas enimkasutatuim e-kaubanduse platvorm ning seal on tohutult palju võimalusi – tarkvara võimaluste perfektne tundmine aitab pakkuda klientidele paremat teenust ning ennetada võimalikke probleeme.

Positiivse lõpptulemuse nimel nägime vaeva – muuhulgas alustasime traditsiooniga iga neljapäev koos midagi uut õppida. Töötasime läbi Magento Community juhendi (loe: üle 1300 lk materjali), lugesime raamatuid ja tegime erinevaid praktilisi ülesandeid.

Suhtume Aedeses töötajate koolitamisse tõsiselt, et olla kaupmeestele väärikas partner e-lahenduste elluviimisel.

Nüüd, sertifitseeritud partnerina, omame paremaid teadmisi platvormi pakutavatest võimalustest ning suudame läbi selle pakkuda paremat teenust oma klientidele.

E-kaubandus ja selle kasutamata potentsiaal

E-kaubandus on kiiresti arenev ja võimaldab ettevõtetel pakkuda oma tooteid ja teenuseid laiemale sihtgrupile sealjuures väiksema kuluga, mis omakorda tähendab suuremat kasumit.

Viimastel aastatel on Eestis hakatud üha enam mõistma e-kaubanduse positiivseid külgi, selle potentsiaali äri kasvatamisel ja ära kasutamist toodete ekspordil.

Usaldades e-poe loomise sertifitseeritud partneri kätesse, annab see kliendi jaoks eelise ja kindlustunde tulevikuks. Veendume, et veebipoes oleksid paigaldatud kõik turvauuendused, teeme jooksvalt vastavalt soovile arendusi ning anname nõu kuidas paremini turundada.

Magento e-poe hoolduspaketid

Nagu tavaline pood vajab ka e-pood regulaarselt hooldust. Pakume alates uuest aastast Magento e-poodidele paindlikke hoolduslahendusi, mis sobivad erineva suurusega ja vajadusega e-poodidele.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
page builder lumav Mis on Magento Page Builder?
Magento avalikustas augustis uued turvauuendused Open Source ja Commerce versioonidele. Magento Open Source 2.4.3...
Loe lähemalt 02. september 2021
Magento Security Update Magento Commerce ja Open Source 2.4.3, 2.4.2-p2, 2.3.7-p1
Magento meeskond andis välja Open Source’i ja Commerce uued versioonid: Magento Open Source 2.4.3...
Loe lähemalt 13. august 2021
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.