• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Magento sertifitseeritud töötajad ja e-poe hoolduspaketid

Meil on rõõm teatada, et alates jaanuarist on Aedese meeskonnal seitse Magento sertifikaati – 4x Developer, 2x Solution Specialist ja 1x Front-End Specialist. Sertifiseeritud arendajad läbisid eelmise aasta lõpus edukalt Magento eksamid (Magento Certified Exam), mis tähendab, et Eestis on nüüd kokku 24 Magento sertifikaadiga arendajat. Magento e-poe hoolduspaketid.

e-poe-hoolduspaketid

Milleks sertifikaadid?

Veebipood on võrreldes tavalise kodulehega korduvalt keerukam süsteem ning kasu toomiseks peab see toimima laitmatult. Magento on maailmas enimkasutatuim e-kaubanduse platvorm ning seal on tohutult palju võimalusi – tarkvara võimaluste perfektne tundmine aitab pakkuda klientidele paremat teenust ning ennetada võimalikke probleeme.

Positiivse lõpptulemuse nimel nägime vaeva – muuhulgas alustasime traditsiooniga iga neljapäev koos midagi uut õppida. Töötasime läbi Magento Community juhendi (loe: üle 1300 lk materjali), lugesime raamatuid ja tegime erinevaid praktilisi ülesandeid.

Suhtume Aedeses töötajate koolitamisse tõsiselt, et olla kaupmeestele väärikas partner e-lahenduste elluviimisel.

Nüüd, sertifitseeritud partnerina, omame paremaid teadmisi platvormi pakutavatest võimalustest ning suudame läbi selle pakkuda paremat teenust oma klientidele.

E-kaubandus ja selle kasutamata potentsiaal

E-kaubandus on kiiresti arenev ja võimaldab ettevõtetel pakkuda oma tooteid ja teenuseid laiemale sihtgrupile sealjuures väiksema kuluga, mis omakorda tähendab suuremat kasumit.

Viimastel aastatel on Eestis hakatud üha enam mõistma e-kaubanduse positiivseid külgi, selle potentsiaali äri kasvatamisel ja ära kasutamist toodete ekspordil.

Usaldades e-poe loomise sertifitseeritud partneri kätesse, annab see kliendi jaoks eelise ja kindlustunde tulevikuks. Veendume, et veebipoes oleksid paigaldatud kõik turvauuendused, teeme jooksvalt vastavalt soovile arendusi ning anname nõu kuidas paremini turundada.

Magento e-poe hoolduspaketid

Nagu tavaline pood vajab ka e-pood regulaarselt hooldust. Pakume alates uuest aastast Magento e-poodidele paindlikke hoolduslahendusi, mis sobivad erineva suurusega ja vajadusega e-poodidele.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Lumav ERPLY Tellimiskeskkond ärikliendile – Erply ja Lumavi koostööprojekt
Meie käest on palju küsitud, milliseid lahendusi oleme koostöös Erplyga tegemas. Hea meel on...
Loe lähemalt 08. november 2023
“Käibemaks 22” ehk kuidas tagada (sujuv) maksumäära muudatus oma e-poes?
Üha kiirenevalt muutuvat maailma pelgavatele ettevõtjatele on kunagisel USA presidendil Benjamin Franklinil lohutav sõnum:...
Loe lähemalt 02. november 2023

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.