• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Mis on Magento Page Builder?

Magento avalikustas augustis uued turvauuendused Open Source ja Commerce versioonidele. Magento Open Source 2.4.3 sai lisaks turvauuendustele kaasa ka varasemalt ainult Magento 2 Commerce’is olnud funktsionaalsuse – Page Builder. Mis on Page Builder ja miks see on oluline väärtus Magento 2 kaupmeestele?

decora page builder

WYSIWYG editor

Varasemates Magento 2 Open Source versioonides on kasutusel standard WYSIWYG editor lehekülgede ja plokkide ehituseks. WYSIWYG editor on üsna robustne lahendus ning keerukamate ideede lahendamiseks on vajalik kaasata arendaja või omada teadmisi HTML/CSS’ist. Mis tähendab seda, et kampaania või sisulehe loomise protsess on olnud pikk ja kulukas. 

WYSIWYG editor

Esmalt tuleb e-äri juhil ja turundajal paika panna funktsionaalsused ja nõuded, seejärel luuakse mock-up disaineri poolt kujundusele, arenduspartner või majasisene IT tugi muudab need seejärel Magento HTML ja CSS mallideks. Uue kampaania või sisulehe loomisel kogu protsess kordub. 

Digitaalses maailmas on olulisel kohal kiirus. Pikemate kampaaniate või püsivate sisulehtede puhul on oluline, et konversioonimäärade tõstmiseks saaks turundus teha muudatusi võimalikult kiiresti. Loe lähemalt, kuidas lehekülgi analüüsida →

Page Builder

Üks müügiargumentidest, miks kaupmehed on otsustanud Magento 2 Commerce kasuks vs Open Source on Page Builder funktsionaalsus. Page Builder on lehekülgede ja plokkide kujundamise tööriist, millega on võimalik hõlpsasti luua uusi kujundusi ning säästa arendusele kuluvat aega ima loominguliste piiranguteta.

Lihtne drag-and-drop lahendus aitab kiirelt positsioneerida ning redigeerida elemente. Intuitiivne kasutajaliides ja sisu muutmis võimalus muudab sisuloome kiireks ning kiiresti live’itavaks.

page builder

Personaliseeritud kasutajakogemus

Kasutajakogemuse personaliseerimiseks on võimalik loodud sisu sihtida erinevatele segmentidele ning teha muudatusi vastavalt reaalajas toimuvale kasutajate käitumisele.

Sisu formaadid

Page Builder’is palju erinevaid formaate sisu loomiseks – tekst, pealkirjad, CTA nupud, eraldusjooned, HTML kood, pildid, videod, bännerid, slider’id, kaardid, plokid ja tooted. Page Builder’iga on võimalik asendada pildilised bännerid tekstilistega ning see läbi luua sisu SEO jaoks. 

Sisu ajastamine

Page Builder muudab kampaaniate halduse lihtsaks – sisu on võimalik ajastada ja live’ida tulevikku.

Disaini süsteem

Selle asemel, et iga kampaaniaga luua uus kujundus saab e-poe disainer luua ühtse disaini süsteemi, kus on kasutusel korduv kasutatavad elemendid, mis vastavad brändi disaini keelele. Ühtse disaini süsteemi loomisel on kogu e-poe välimus ühtne. Page Builder’iga saab luua korduv kasutatavaid elemente, et lehe kirjastiil, värvid, kujundus, elemendi suurused ja vahed oleks alati ühesugused. 

page builder magento

Page Builder on kasulik tööriist, mis eemaldab käsitsi lehekülgede ja sisu plokkide loomise ajakulu ning selle asemel jääb arendusel rohkem aega uute funktsionaalsuste loomisele e-poodi. Kas sinu Magento 2 e-pood vajab uuendust ning Page Builder funktsionaalsust? Võta meiega ühendust →

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Decora front page Case study: Decora välise sortimendi automatiseerimine
Kes ei tunneks Decorat? Eesti üks tuntuim ehituspoe bränd, mis põhineb kodumaisel kapitalil.  Lumavi...
Loe lähemalt 09. aprill 2024
WCAG 2.1 Veebisisu juurdepääsetavuse suunised (WCAG) 2.1. Mida oma e-poes teha?
Digitaalne ligipääsetavus ei ole enam lihtsalt valikuline kasutajamugavuse küsimus; see on nõue, mille eesmärk...
Loe lähemalt 09. aprill 2024

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.