• et
    • en
    • fi
    • da
    • no
    • sv

Pildipangad

Kodulehe atraktiivsemaks muutmisel mängivad olulist rolli fotod. Panusta kindlasti nende kvaliteedile, et kliendil oleks pilte nauditav vaadata. Kõige parem on kasutada toote või teenuse enda fotosid, sest ainult sel moel saab klient pakutavast täpse ülevaate.

Muud illustreerivad pildid võid rahuliku südamega ka internetist alla laadida, sest nende mõju kodulehele on tunduvalt väiksem kui toote või teenuse fotol.

Internetist pilte alla laadides tuleb olla väga tähelepanelik ning teha vahet tasuta ja tasulistel piltidel. Tasulised pildid on autoriõigusega kaitstud. Kui nende omanik peaks neid nägema Sinu kodulehel või illustreerimas mõnd e-kampaaniat ning Sa ei ole temalt enne luba küsinud, võib see probleeme tekitada.

Niisiis on kõige lihtsam kasutada tasuta pildipanku. Seda teeme ka meie – nii oma näidiskodulehtede kui ka klientide tarbeks.

Tasuta pildipangad

Internetis on palju veebisaite, kust saab pilte ja fotosid täiesti tasuta alla laadida ning neid on lubatud kasutada ka ärieesmärgil. Mõni pildipank nõuab enne allalaadimist registreerimist.

Tasuta pildipankade suurim miinus on see, et fotode kvaliteet võib kõikuda seinast seina ja Sulle kõige sobivam pilt ei pruugi olla nii suuremahuline, kui vaja. Leidub ka selliseid pildipanku, mis sisaldavad tohutus koguses pilte ja fotosid, kuid osa neist on lubatud ainult vaadata, mitte kasutada. Sellistel kodulehtedel on otsimootoris tavaliselt olemas koht, kust saad ära määrata, et otsid vaid selliseid pilte, mida võib kasutada ka ärieesmärgil ning mida võib soovi korral muuta. Üks selliseid pildipanku on näiteks flickr.com.

Tasuta pildipangad:

Järgmises postituses jätkame teemat juba tasuliste pildipankadega.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
page builder lumav Mis on Magento Page Builder?
Magento avalikustas augustis uued turvauuendused Open Source ja Commerce versioonidele. Magento Open Source 2.4.3...
Loe lähemalt 02. september 2021
Magento Security Update Magento Commerce ja Open Source 2.4.3, 2.4.2-p2, 2.3.7-p1
Magento meeskond andis välja Open Source’i ja Commerce uued versioonid: Magento Open Source 2.4.3...
Loe lähemalt 13. august 2021
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.