• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Pildipangad

Kodulehe atraktiivsemaks muutmisel mängivad olulist rolli fotod. Panusta kindlasti nende kvaliteedile, et kliendil oleks pilte nauditav vaadata. Kõige parem on kasutada toote või teenuse enda fotosid, sest ainult sel moel saab klient pakutavast täpse ülevaate.

Muud illustreerivad pildid võid rahuliku südamega ka internetist alla laadida, sest nende mõju kodulehele on tunduvalt väiksem kui toote või teenuse fotol.

Internetist pilte alla laadides tuleb olla väga tähelepanelik ning teha vahet tasuta ja tasulistel piltidel. Tasulised pildid on autoriõigusega kaitstud. Kui nende omanik peaks neid nägema Sinu kodulehel või illustreerimas mõnd e-kampaaniat ning Sa ei ole temalt enne luba küsinud, võib see probleeme tekitada.

Niisiis on kõige lihtsam kasutada tasuta pildipanku. Seda teeme ka meie – nii oma näidiskodulehtede kui ka klientide tarbeks.

Tasuta pildipangad

Internetis on palju veebisaite, kust saab pilte ja fotosid täiesti tasuta alla laadida ning neid on lubatud kasutada ka ärieesmärgil. Mõni pildipank nõuab enne allalaadimist registreerimist.

Tasuta pildipankade suurim miinus on see, et fotode kvaliteet võib kõikuda seinast seina ja Sulle kõige sobivam pilt ei pruugi olla nii suuremahuline, kui vaja. Leidub ka selliseid pildipanku, mis sisaldavad tohutus koguses pilte ja fotosid, kuid osa neist on lubatud ainult vaadata, mitte kasutada. Sellistel kodulehtedel on otsimootoris tavaliselt olemas koht, kust saad ära määrata, et otsid vaid selliseid pilte, mida võib kasutada ka ärieesmärgil ning mida võib soovi korral muuta. Üks selliseid pildipanku on näiteks flickr.com.

Tasuta pildipangad:

Järgmises postituses jätkame teemat juba tasuliste pildipankadega.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Temu analüüs TEMU marketplace mini-analüüs
“Issi, tahan sünnipäevaks 20 euro eest Temust ostusid, palun palun paluun!” On kellegi peres...
Loe lähemalt 20. juuni 2024
AI e-poes. Soovitused e-poodnikele ja Lumavi senine kogemus
Tegime hiljuti AI teemalise mini-seminari kus tutvustasime väikesele grupile enda arvamust AI kasutamise osas...
Loe lähemalt 16. aprill 2024

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.