SEO paketid

Search engine optimization (SEO) on protsess, milles suurendatakse veebilehe orgaanilise liikluse kvantiteeti ja kvaliteeti, parandades veebi nähtavust otsingumootorites.
SEO teenuste kärg
SEO teenuste kärg

Pakett I

Tehniline audit

Tehnilise auditi käigus teostatakse kliendilehel esialgne analüüs kasutades tehnilisi vahendeid. Analüüsi käigus vaadatakse lehekülgede URL-ide, tiitlite ja meta description-ite optimaalseid pikkuseid, duplikaate, standarditele vastavust vastavust lehega jpm.

Võta ühendust→

Pakett II

Keyword ja konkurentide analüüs

Keyword analüüsi pannakse kokku kokkulepitud tootekategooriate prioriteetsed keyword’id tekstide, title’ite loomeks ja rikastuseks. Analüüsi aluseks võetakse sisemised ja välised otsingud ning leitud tulemused seatakse prioriteetsuse järjekorda kasutajate otsingute põhjal.

Konkurentide analüüsi käigus uuritakse süvitsi konkurente. Konkurentideks loetakse neid, kes otsi sõnades samade fraasidega esile tulevad.

Võta ühendust→

Pakett III

Strateegia

Strateegia loomine leitud keyword’id vs turuseis konkurentide lõikes.

Võta ühendust→

Pakett IV

Tehniline audit, keyword analüüs ja strateegia

Tehnilise auditi käigus teostatakse kliendilehel esialgne analüüs kasutades tehnilisi vahendeid. Keyword analüüsi pannakse kokku kokkulepitud tootekategooriate prioriteetsed keyword’id tekstide, title’ite loomeks ja rikastuseks. Analüüsi aluseks võetakse sisemised ja välised otsingud ning leitud tulemused seatakse prioriteetsuse järjekorda kasutajate otsingute põhjal.

Konkurentide analüüsi käigus uuritakse süvitsi konkurente. Konkurentideks loetakse neid, kes otsi sõnades samade fraasidega esile tulevad.

Strateegia loomine leidud keyword’id vs turuseis konkurentide lõikes.

Võta ühendust→

Anname teada, et Lumavi meeskond töötab turvaliselt kodukontoris. Pakume kõikidele oma klientidele tehnilist ja ärilist tuge ka tänasel keerulisel ajal, eriti kui füüsilised kauplused on suletud ning kogu müük liigub e-kanalitesse. Kui Sa aga pole veel klient ja vajad kiirelt e-äri lahendust või tuge, võta meiega ühendust siit.

Tervist soovides! Lumavi meeskond

Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.