• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Decora

Decora on ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ning hulgimüügi ettevõte aastast 1993.

Decora Lumav

Magento Commerce

Magento Commerce’il on palju lisafunktsionaalsusi võrreldes Open Source versiooniga. Decora jaoks olid otsustavateks faktoriteks turvalisus ja B2B võimalused. Lisaks on Decora väga rahul Magento CMS (Page Builder) mooduliga, mis muudab sisuhalduse palju lihtsamaks võrreldes Prestashop’iga, milles pidi käsitsi HTML koodi muutma.

Tulemuslik e-äri lahendus

Lisaks Custobar’ile, Akeneo PIM’ile ja Klevule on Decora veebis veel palju lisafunktsionaalsusi, mida ei ole Magento Commerce’iga kaasas. Oleme loonud ostukorvi erilahenduse mõeldes klientide vajadustele, kes soovivad kauba kätte saada eri tarneaegade või tarneviisidega.

Ärianalüüs

Ärianalüüs aitab kokku panna omnichannel lahendust, milles e-pood ei ole üksik üksus, vaid osa tervikust. Seetõttu vaadatakse ärianalüüsis läbi kõik ettevõtte osakonnad: ost, turundus, müük, finants ja logistika.

E-äri analüüsist tuli välja tooterikastamise olulisus, selleks loodi liidestus Akeneo PIM’iga. Kui varasemalt piisas toote ülespanekuks toote nimetusest, pildist ja kirjeldusest, siis nüüd on vaja lisaks seadistada atribuudid, seotud tooted, up-selling tooted ja seotud kategooriad.

Tänu e-äri analüüsile on Decoras toimunud protsesside efektiivistamine ja automatiseerimine, sealhulgas kliendibaasi ühtlustamine, kategooriate ühtlustamine ja loogilisemaks muutmine veebis ja jaes ning atribuutide seadistamine. Lisaks võeti kasutusele Custobar, mis on mõeldud omnichannel klientidele kliendibaasi ühtlustamiseks ja automaatturunduse efektiivistamiseks. Otsingu parendamiseks luuakse liidestus Klevu’ga, mis on iseõppiv tehisintellektipõhine otsingumootor.

Loe ka case study‘t

Lumavi klient aastast 2018 – täname!

E-äri kasutajaliides ja disain

Decora soov on hoida oma e-pood võimalikult kaasaegne ja kliendisõbralik. Et klient leiaks võimalikult mugavalt kõik vajamineva üles, tuleb vaadata oma e-poodi kriitilise pilguga: kuidas klient veebi kasutab ja kas leiab kõik soovitu ikka kiirelt üles.

Liidestused
 • Custobar
 • Akeneo PIM
 • Klevu
Gardenhouse24 Devices
Gardenhouse24
Eesti puidu väärtustamine ja hea kodumaise toodangu viimine välisturgudele on Garendhouse24 südameasjaks.
OCCO Lumav
myOCCO
OCCO missiooniks on digitaliseerida sisustusmaailma ja teha hea disainiga mööbel kättesaadavaks kõigile.
Loverte PWA Lumav
Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.