• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Irti Maasta

Irti Maasta (tõlkes “maast lahti”) on Soome ettevõte, kes pakub ronimisega seotud lõbustusatraktsioone kaubanduskeskustes.

Irti Maasta Lumav

Magento 1

Irti Maasta sooviks oli luua lõbustusparkidele broneerimissüsteemiga e-pood, mille kiirus ei kannataks suure hulga päringute korral. E-pood võimaldab luua erinevaid kombinatsioone erinevate tubade/atraktsioonidega ja aitab säästa palju aega broneerimisel. Kuigi praegu on pargid ainult Turkus, Tamperes, Poris ja Helsingis, võimaldab e-pood Magento platvormil skaleeruda uutele turgudele laienemiseks.

Erilahendused

E-poes on kaks erinevat broneeritavat toote tüüpi: atraktsioon ja peotuba. Lisaks saab broneeritavaid tooteid kombineerida pakett toodeteks ning lisada erinevaid funktsionaalsusi (nt. koristamine, catering). Avalehel on quick book aken, kus kuvatakse viimaseid vabu aegu. E-poel on ka kinkekaardi võimalus, mida saab saata ka posti teel. E-poes on kasutusel one step checkout lahendus. Lisaks on Lumavi poolt loodud eraldi vaade LCD ekraanidele vabade aegade kuvamiseks.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Online broneerimissüsteem

Irti Maasta e-poes on erilahendus piletite ostmise süsteem, kus on võimalik tootevaates valida endale sobiv kuupäev, osta pilet ning lisada ka meeldib jook/maius ostukorvi.

Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.
Goldtime Lumav
Goldtime
Goldtime on jae- ning hulgimüügi ettevõtte, kelle toote sortiment koosneb peamiselt juveelidest ja käekelladest
Klick
Klick on Eestis 1996. aastast tegutsev koduelektroonika ja digikaupade jaemüügikett.
Scroll to top

Võta ühendust
  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.