• et
    • en
    • fi
    • da
    • no
    • sv

Irti Maasta

Irti Maasta (tõlkes “maast lahti”) on Soome ettevõte, kes pakub ronimisega seotud lõbustusatraktsioone kaubanduskeskustes.

Irti Maasta Lumav

Magento 1

Irti Maasta sooviks oli luua lõbustusparkidele broneerimissüsteemiga e-pood, mille kiirus ei kannataks suure hulga päringute korral. E-pood võimaldab luua erinevaid kombinatsioone erinevate tubade/atraktsioonidega ja aitab säästa palju aega broneerimisel. Kuigi praegu on pargid ainult Turkus, Tamperes, Poris ja Helsingis, võimaldab e-pood Magento platvormil skaleeruda uutele turgudele laienemiseks.

Erilahendused

E-poes on kaks erinevat broneeritavat toote tüüpi: atraktsioon ja peotuba. Lisaks saab broneeritavaid tooteid kombineerida pakett toodeteks ning lisada erinevaid funktsionaalsusi (nt. koristamine, catering). Avalehel on quick book aken, kus kuvatakse viimaseid vabu aegu. E-poel on ka kinkekaardi võimalus, mida saab saata ka posti teel. E-poes on kasutusel one step checkout lahendus. Lisaks on Lumavi poolt loodud eraldi vaade LCD ekraanidele vabade aegade kuvamiseks.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Online broneerimissüsteem

Irti Maasta e-poes on erilahendus piletite ostmise süsteem, kus on võimalik tootevaates valida endale sobiv kuupäev, osta pilet ning lisada ka meeldib jook/maius ostukorvi.

Decora Lumav
Decora
Decora on ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ning hulgimüügi ettevõte aastast 1993
Weekendshoes Lumav
Weekendshoes
Weekendshoes on tuntud brändide jalatsite e-kaubanduse ja jaemüügiga tegelev kaupluste kett
Loverte Lumav
Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.