• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Irti Maasta

Irti Maasta (tõlkes “maast lahti”) on Soome ettevõte, kes pakub ronimisega seotud lõbustusatraktsioone kaubanduskeskustes.

Irti Maasta Lumav

Magento 1

Irti Maasta sooviks oli luua lõbustusparkidele broneerimissüsteemiga e-pood, mille kiirus ei kannataks suure hulga päringute korral. E-pood võimaldab luua erinevaid kombinatsioone erinevate tubade/atraktsioonidega ja aitab säästa palju aega broneerimisel. Kuigi praegu on pargid ainult Turkus, Tamperes, Poris ja Helsingis, võimaldab e-pood Magento platvormil skaleeruda uutele turgudele laienemiseks.

Erilahendused

E-poes on kaks erinevat broneeritavat toote tüüpi: atraktsioon ja peotuba. Lisaks saab broneeritavaid tooteid kombineerida pakett toodeteks ning lisada erinevaid funktsionaalsusi (nt. koristamine, catering). Avalehel on quick book aken, kus kuvatakse viimaseid vabu aegu. E-poel on ka kinkekaardi võimalus, mida saab saata ka posti teel. E-poes on kasutusel one step checkout lahendus. Lisaks on Lumavi poolt loodud eraldi vaade LCD ekraanidele vabade aegade kuvamiseks.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Online broneerimissüsteem

Irti Maasta e-poes on erilahendus piletite ostmise süsteem, kus on võimalik tootevaates valida endale sobiv kuupäev, osta pilet ning lisada ka meeldib jook/maius ostukorvi.

Gardenhouse24 Devices
Gardenhouse24
Eesti puidu väärtustamine ja hea kodumaise toodangu viimine välisturgudele on Garendhouse24 südameasjaks.
OCCO Lumav
myOCCO
OCCO missiooniks on digitaliseerida sisustusmaailma ja teha hea disainiga mööbel kättesaadavaks kõigile.
Loverte PWA Lumav
Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.

Võta ühendust





  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.