• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Kust leida tasuta kujundusmaterjale?

On levinud arusaam, et tasuta ei saa midagi. Nüüd lükkame selle väite ümber ja näitame kus saab tasuta kujundusmaterjale.

Igal kujundajal ja turundusspetsialistil on oma töö tegemiseks vaja erinevaid kujundusmaterjale. Muidugi antakse meile üht-teist ka programmidega kaasa, kuid igaüks tahab siiski olla teistest originaalsem ning kasutada asju, mida teistel ei ole. Internetis leidub palju lehti, kust on võimalik tasuta alla laadida näiteks pilte, ikoone, vektorlogosid ja kirjatüüpe. Neid kasutades muutub koduleht, veebikampaania vm säravamaks ja silmapaistvamaks, mis ju peakski olema Sinu eesmärk!

Mõned tasuta kirjatüüpide lehed:

Mõned tasuta ikoonide lehed:

Mõned tasuta vektorlogode lehed:

Eelnevalt välja toodud tasuta lehed on leitud lihtsalt ‘guugeldades’. Selliseid lehti on tegelikult palju rohkem. Tuleb vaid trükkida otsingumootorisse „tasuta kujundusmaterjale” ning vasteid leidub tuhandeid. Mõne lehe puhul tuleks olla tähelepanelik, sest seal võidakse nõuda registreerimist, kuid ka sel juhul peaks lehe kasutamine olema tasuta.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Lumav ERPLY Tellimiskeskkond ärikliendile – Erply ja Lumavi koostööprojekt
Meie käest on palju küsitud, milliseid lahendusi oleme koostöös Erplyga tegemas. Hea meel on...
Loe lähemalt 08. november 2023
“Käibemaks 22” ehk kuidas tagada (sujuv) maksumäära muudatus oma e-poes?
Üha kiirenevalt muutuvat maailma pelgavatele ettevõtjatele on kunagisel USA presidendil Benjamin Franklinil lohutav sõnum:...
Loe lähemalt 02. november 2023

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.