• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Kust leida tasuta kujundusmaterjale?

On levinud arusaam, et tasuta ei saa midagi. Nüüd lükkame selle väite ümber ja näitame kus saab tasuta kujundusmaterjale.

Igal kujundajal ja turundusspetsialistil on oma töö tegemiseks vaja erinevaid kujundusmaterjale. Muidugi antakse meile üht-teist ka programmidega kaasa, kuid igaüks tahab siiski olla teistest originaalsem ning kasutada asju, mida teistel ei ole. Internetis leidub palju lehti, kust on võimalik tasuta alla laadida näiteks pilte, ikoone, vektorlogosid ja kirjatüüpe. Neid kasutades muutub koduleht, veebikampaania vm säravamaks ja silmapaistvamaks, mis ju peakski olema Sinu eesmärk!

Mõned tasuta kirjatüüpide lehed:

Mõned tasuta ikoonide lehed:

Mõned tasuta vektorlogode lehed:

Eelnevalt välja toodud tasuta lehed on leitud lihtsalt ‘guugeldades’. Selliseid lehti on tegelikult palju rohkem. Tuleb vaid trükkida otsingumootorisse „tasuta kujundusmaterjale” ning vasteid leidub tuhandeid. Mõne lehe puhul tuleks olla tähelepanelik, sest seal võidakse nõuda registreerimist, kuid ka sel juhul peaks lehe kasutamine olema tasuta.

Jaga postitust sotsiaalmeedias: LinkedIn facebook
Erply investeeris Lumavisse
Hea meel teavitada Lumavi partnerlusest kodumaise äritarkvara Erply’ga! Partnerluskokkuleppe käigus omandas Erply Software OÜ...
Loe lähemalt 05. aprill 2023
B2B Magento/Adobe e-äri lahendused
Oleme Lumavis kokku puutunud aastate jooksul väga paljude eri ärikliendi B2B müügilahenduste loomisega Magento...
Loe lähemalt 28. märts 2023
Scroll to top

Võta ühendust
  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.