• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Loverte

Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades ning on aktiivne ka Soome turul. Lovertet on erinevatel konkurssidel tunnustatud nii hoogsa kasvu, hea teeninduse, kiire tarne kui ka kasutajamugava lahenduse eest.

Loverte PWA Lumav

Ajalugu

Loverte (endise nimetusega Levelzone) e-pood oli omataoliste seas esimene, kes alustas toodete veebimüüki jaekaubandusest oluliselt madalamate hindadega. Lumavi klient on Loverte olnud aastast 2017, kui olemasoleva Magento 1 lehe üle võtsime. Kosmeetika on e-ärides enimostetud kaup ja anname oma panuse, et Loverte tihedas konkurentsis oma positsiooni säilitaks ning parendaks. Loverte on võitnud Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee ja Eesti E-kaubanduse Liidu konverentsil “Baltic E-Commerce Summit 2019” kõige kasutajasõbralikuma e-poe auhinna ilu ja tervise kategoorias ning parima e-poe tiitli Eestis ja Baltikumis.

Uue lehe latt oli seatud kõrgele.

Ostlemine tehtud mugavaks

Loverte töötab iga päev selle nimel, et nende valikus oleksid populaarseimad ja enim nõutud tooted. Nobe PWA front-end muudab ostlemise eriti mugavaks ja lihtsaks.

Loverte PWA lahendus

Loverte valis platvormiks Magento Open Source’i ning front-end tehnoloogiaks Magento PWA.  Kuna Lovertel põhiäri toimub veebis, võtsime koos kliendiga keskmisest rohkem aega lahenduse planeerimiseks, arendamiseks, testimiseks ning Live’mise planeerimiseks. Täname klienti meile antud usalduse eest! 

Olulisemad nüansid lahenduse juures:

 • Pikaajaline plaan ei ole piirduda pan-Balti ja Soomega, eesmärk on laieneda Euroopasse. See tähendab et uus lahendus peab kandma välja suure hulga tooteid, taluma suuri külastatavusi ja võimaldada kõike hallata ühel platvormil. Lõime lahenduse ühele veebisaidile kuue keelega. Erilise fookuse alla võtsime kiiruse ja jõudluse, sealhulgas et serverilahendus oleks optimaalne.
 • E-poe ettevalmistamine ülepiiriliseks laienemiseks, pannes tööle rahvusvahelised tarne- ja makseviisid.
 • Hästi läbimõeldud kasutajaliides, mis pakub konkurentidest mugavama ja kiirema ostukogemuse. Eraldi rõhuti mobiilisõbralikkusele, mida toetab Magento PWA’le loodud tehniline lahendus. Parima UX tulemuse saavutamiseks kaasas klient kolmanda osapoolena välise kasutajamugavuse eksperdi.
 • Konversiooni parendamiseks (eriti mobiilses vaates) uuendati ja testiti põhjalikult läbi Checkouti uus ülesehitus.

Sobivate toodete leidmiseks ning lisamüügi suurendamiseks implementeerisime Nosto tootesoovituslahenduse.

Loverte uus e-pood sai kohe ka tunnustuse – 2023. aasta kaubandus.ee poolt korraldatud kasutajasõbralikuma e-poe konkursil esikoha kategoorias “Ilu ja tervis”!

Kasutajasõbralikum e-pood

 

 

 

 

 

 

 

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Lisaks e-äri lahenduste loomisele kannab Lumav ka hoolt, et ta on oma klientide jaoks olemas ka peale seda kui pood on Lives. Usaldusväärne pikaajaline partner.

Ivo Joost

Joost-Level OÜ juhatuse esimees

OCCO Lumav
myOCCO
OCCO missiooniks on digitaliseerida sisustusmaailma ja teha hea disainiga mööbel kättesaadavaks kõigile.
Loverte PWA Lumav
Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.
Goldtime Lumav
Goldtime
Goldtime on jae- ning hulgimüügi ettevõtte, kelle toote sortiment koosneb peamiselt juveelidest ja käekelladest

Võta ühendust

  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.