• et
    • en
    • fi
    • da
    • no
    • sv

Loverte

Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades. Loverte e-poest leiad üle maailma tuntud tootemarke ning tunnustatud kosmeetikafirmade tooteid.

Loverte Lumav

Ajalugu

Loverte (endise nimetusega Levelzone) e-pood on omataoliste seas esimene, kes alustas toodete müüki jaekaubandusest oluliselt madalamate hindadega. Seetõttu on nad kasvanud juhtivaks ilutoodete veebipoeks Põhja-Euroopas, kus neil on üle 500 000 rahuloleva kliendi.

Ostlemine tehtud mugavaks

Loverte töötab iga päev selle nimel, et nende valikus oleksid populaarseimad ja enim nõutud tooted. Minimalistlik disain ja one-step checkout muudavad ostlemise mugavaks ja lihtsaks.

Auhinnatud Magento e-pood

Loverte võitis Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee ja Eesti E-kaubanduse Liidu konverentsil “Baltic E-Commerce Summit 2019” kõige kasutajasõbralikuma e-poe auhinna ilu ja tervise kategoorias ning parima e-poe tiitli Eestis ja Baltikumis.

Loverte on Lumavi klient olnud aastast 2017. Selle aja jooksul oleme kohandanud ja täiendanud kasutajaliidest, lisanud uusi tehnilisi lahendusi ning muutnud ka checkout’i kasutajasõbralikumaks.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Lisaks e-äri lahenduste loomisele kannab Lumav ka hoolt, et ta on oma klientide jaoks olemas ka peale seda kui pood on lives. Usaldusväärne pikaajaline partner.

Ivo Joost

Joost-Level OÜ juhatuse esimees

Decora Lumav
Decora
Decora on ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ning hulgimüügi ettevõte aastast 1993
Weekendshoes Lumav
Weekendshoes
Weekendshoes on tuntud brändide jalatsite e-kaubanduse ja jaemüügiga tegelev kaupluste kett
Loverte Lumav
Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.