• et
  • en
  • fi
  • da
  • no
  • sv

Goldtime

Kes ei tunneks Goldtime’i? 1999 aastal loodud ja tänapäeval Eesti tuntuim juveeli- ja kellamüüja omab suurimat 26-kauplusega ketti üle Eesti ning nüüd ka kaasaegset veebipoodi.

Goldtime Lumav

Ajalugu

Goldtime on olnud Lumavi klient alates aastast 2017, kui ta Magento 1 Open Source e-poega hooldusesse tuli. 2021. aastal otsustati pood järgmisele tasemele viia ning peale ärianalüüsi osutus valituks Magento võimekam litsents ehk Adobe Commerce. Ühe e-äri pioneerina Eesti turul otsustas Goldtime esimeste hulgas uue lehe arendamisel kasutusele võtta PWA (Progressive Web App) tehnoloogia.

 

Tunnustus

Goldtime´i e-äri on saanud tunnustust nii klientidelt kui töötajatelt. 2023 aastal võitis Goldtime’i värske leht E-Kaubanduse Liidu Rahva Lemmiku tiitli ehete ja aksessuaaride kategoorias, mis ka lehe loomisel eesmärgiks seati. Palju õnne!

 

Rahva lemmik e-pood

Adobe Commerce ja PWA lahendus

Premium brändina soovib Goldtime oma klientidele pakkuda parimat ostukogemust ning koostöös Lumavi meeskonnaga tehti uuele lahendusele mitmeid olulisi muudatusi:

 • Kasutajasõbralikud, mobile first põhimõttel loodud disainivaated. Analüüsisime kasutajate käitumist, konkurentide lahendusi, maailma trende ning lõime selle põhjal uue kujunduse. 
 • Parem kasutajakogemus mobiilsetes seadmetes. Veebipoodi on võimalik laadida alla äpina. Tõusnud külastatavus ja konversioonid nii mobiilses vaates kui ka tavalehel. Leht on hea tööriistana kasutusele võetud ka kauplusteketi füüsiliste poodide töötajate poolt. 
 • Lehe kujunduselemente on hõlbus ja kiire drag-and-drop meetodil muuta, kasutades Adobe Commerce Page Builder’it. Content Staging võimaldab ajastada muudatusi ehk on võimalik luua sisu ette (kategooriad, sisulehed, avalehe bännerid jm). Järk-järgult võetakse kasutusele ka teised Adobe Commerce funktsionaalsused.
 • Kiire laadimisega leht. Kiirema kasutajakogemuse saavutamiseks kasutatakse muuhulgas ka Shimmer lahendust.
 • Juveelitoodete ostuotsuse juures on oluline kvaliteetne tooteinfo. Kasutusele võeti Akeneo PIM (Product Information Management), mis võimaldab Goldtime´i meeskonnal uusi tooteid kiiremini kiiremini turule tuua ning olemasolevaid rikastada. Enam ei ole vaja mahukaid faile üles laadida, vaid tooted ilmuvad rikastamisse automaatselt ning töötaja saab need kohe tööplaani võtta. 
 • Toodete atraktiivsuse suurendamiseks põhjalikult analüüsitud ja kokkupandud tootekaart – sealhulgas badged kataloogi ja toote vaates toodete paremaks esiletõstmiseks.
 • Ostuprotsessi sujuvamaks muutmiseks loodi intuitiivne erilahendus checkout’ile, kus kliendilt küsitakse andmeid minimaalselt.
 • Omnichannel kogemuse parandamiseks analüüsiti ja täiendati liidestust NOOM’iga, et nii jae kui füüsilise poe kliendid sama hea kogemuse saaksid. Mobiil-ID, Smart ID ja ID-kaardiga sisselogimise võimalus.
 • Et klient leiaks kiiresti sobiva toote ning töötajad ei peaks oma väärtuslikust tööajast tegelema otsingutulemuste analüüsiga, võeti kasutusele iseõppiv AI otsing Klevu.
 • Olemasolevatele klientidele suunatud pakkumiste tegemiseks võeti kasutusele automaatturunduse tarkvara Custobar.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Alustasime Lumaviga koostööd 2017 aastal ja kuna vahetasime arendajat oli Lumavi esimene väljakutse meie olemasolev e-pood uuesti üles ehitada. Selle ülesandega sai Lumav suurepäraselt hakkama ja edasine koostöö on sujunud väga hästi. Ühena Eesti e-äri valdkonna eestvedajatest on neil hea ülevaade turul toimuvast ning edasistest trendidest. Usaldasime ka oma uue e-poe ehitamise neile ja saime häid tehnilisi ja ärilisi soovitusi, kuidas parimat kliendikogemust pakkuda ja konkurentidest eristuda.

Indrek Kaju

Megafort OÜ e-kaubandusjuht

Loverte
Loverte on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades.
Goldtime Lumav
Goldtime
Goldtime on jae- ning hulgimüügi ettevõtte, kelle toote sortiment koosneb peamiselt juveelidest ja käekelladest
Klick
Klick on Eestis 1996. aastast tegutsev koduelektroonika ja digikaupade jaemüügikett.
Scroll to top

Võta ühendust
  Lumav - Magento Partner

  Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.