fbpx

Goldtime

Goldtime’i missioon on luua trende ja hoida traditsioone, nende toote sortiment koosneb peamiselt juveelidest ja käekelladest. Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on jae- ja hulgikaubandus.

Goldtime Lumav

Ajalugu

Megafort OÜ on asutatud aastal 1999. Goldtime kaupluste sortiment koosneb peamiselt juveelitoodetest. Juveelitoodete sortiment jaguneb klassikalisteks e. kuld- ja hõbeeheteks ning moe- ehk brändieheteks. Käekellade sortiment hõlmab laia valikut “swiss made” kellabrändidest, aga ka väga rikkalikku valikut tuntud moebrändide käekelladest.

 

Pidev laienemine

Lisaks füüsilisele e-poe ketile on sisenetakse uue e-poega ka nüüd Läti turule, milleks oleme kasutanud Magento multi-site lahendust, maksmine mugavalt üle Maksekeskuse, liidestus Läti Noomiga

Kasutajaliides ja disain

Lumav on loonud erinevaid lahendusi kampaaniate tarbeks nii visuaalselt kui tehniliselt, juurde on arendatud kingituste erilahendus ja liidestatud see Noom tarkvaraga, üle mille on juba lahendatud kataloogi ja tellimuste liiklus. Erilahenduse on saanud ka Lumavi checkout ning poodi on paigaltatud Lumavi GDPR moodul.

Lumavi klient aastast 2017 – täname!

Alustasime Lumaviga koostööd kaks aastat tagasi ja kuna vahetasime arendajat oli Lumavi esimene väljakutse meie olemasolev e-pood uuesti üles ehitada. Selle ülesandega sai Lumav suurepäraselt hakkama ja edasine koostöö on sujunud väga hästi. Hindan nende puhul vahetut kliendisuhtlust ja omades häid kogemusi on nad heaks partneriks igale e-ärile.

Indrek Kaju

Megafort OÜ e-kaubandusjuht

Alas-Kuul Lumav
Alas-Kuul
Tööstusseadmete ja komponentide müügi ja hooldusfirma
Büroomaailm Lumav
Büroomaailm
Büroomaailma uus e-pood on mõeldud nii B2B kui B2C klientidele
XS Mänguasjad Lumav
XS mänguasjad
XS mänguasjad on staažikas mänguasjade ja lastetarvete e-kaubandusega tegelev e-pood
Scroll to top

Võta ühendust

Lumav - Magento Partner

Magento sertifitseeritud partnerina pakume klientidele parimaid lahendusi mis tagavad ärikasvu.